Код товару:
161286
Бренд:
Aurea
В наявності
Ціна:
255 150  ₴
Обговорити

Характеристики

Общие характеристики
Виробник AUREA
Бренд Aurea
Чувствительность 100 дБ (НЧ)/ 97 дБ (СЧ/ВЧ)
Тип Активная
Диапазон частот 30 - 30000 Гц
Оформление фазоинверторного типа
Размеры 880 x 1470 x 350 мм
Мощность 800 Вт (НЧ)/ 400 Вт (СЧ/ВЧ)
Разъем подключения низкоуровневые входы
Вес 73.0 кг
Количество полос 3
Входы (аналоговые) 1 x XLR
Входы (цифровые) нет
Выходы (аналоговые) нет
Выходы (цифровые) нет
Расположение фазоинвертора переднее
Тип размещения скрытая
Дополнительные функции нет
Тип акустики Подвесная (настенная)

Доставка

Нова пошта (по Україні)
безкоштовно від 3000 грн
Доставка 1-3 робочих дня
Нова пошта (кур'єром)
по тарифам перевізника
Доставка 3-5 робочих днів

Оплата

Готівковий розрахунок
Накладений платіж
Приват24
Безготівковий розрахунок (Банківський переказ)
В кредит
Оплата картою на сайті

Опис товару

Витоки і перші кроки

Бренд Aurea by LW Speakers є дочірньою компанією виробника акустичних систем LW Speakers, який добре відомий серед фахівців, що займаються оснащенням комерційних кінотеатрів. Свій шлях роботи з професійним кіноустаткування Луїс Вассманн (Luis Wassmann) почав ще у вісімдесятих роках 20-го століття, виробляючи в своєму сімейному компанії кінопроектори Multikino 35mm. Йому вдалося запропонувати відмінний продукт за низькою ціною, тому серія Multikino мала величезний успіх у всьому світі серед власників невеликих і середніх кінотеатрів. На початку 90-х, коли індустрія почала впроваджувати систему Dolby®, кінотеатри стали інвестувати не тільки в якість зображення, але і в звукове обладнання. Луїс Вассманн вирішив диверсифікувати свій бізнес, створивши новий бренд гучномовців, який сформував би повне комплексне рішення у вигляді проекторів та аудіообладнання для кінотеатру будь-якого розміру.

Відправна точка і становлення технологій

З моменту впровадження цифрових технологій в кіно, аналогові 35-міліметрові проектори пішли в минуле і Луїс Вассманн вирішив інвестувати все, що у нього було в свою суміжну компанію, яка створювала б тільки асортимент динаміків для кінотеатрів. Що і було зроблено в 2006 році, коли був запущений бренд LuisWaSSmann з деякими першими продуктами, технологічно заснованими на попередніх моделях динаміків. Зрештою ця марка перетворилася в LW Speakers, попутно також зробивши величезний крок у розвитку технологій, виробництва і продажів. В даний час, LW Speakers - це бренд світового топ-класу спікерів для кінотеатрів, який спирається на філософію свого творця, вираженої в особистої прихильності, залучення і насолоді всім процесом виробництва техніки вищого класу.

народження AUREA

Пізніше, в 2015 році, була запущена друга торгова марка, спеціально призначена для сектора домашніх кінотеатрів. Так народився бренд Aurea. Це було зроблено тому що після всіх років накопичення досвіду, компанія знала що хотіла запропонувати своїм клієнтам: високоякісну техніку, зроблену з високоякісних компонентів, і спроектовану відповідно до потреб інтеграторів систем кінотеатрів. Результатом цього девізу є повна прихильність як продукту, так і клієнтам.

Професійні рішення для вашого будинку

Оригінальні технічні рішення, такі як фірмові хвилеводи для ВЧ-динаміків або застосування лінійних масивів в кінотеатрах, дозволили відносно невеликий фамільної компанії зайняти свою нішу на цьому високо конкурентному ринку. Не секрет, що сьогодні на ринку домашньої акустики за місце під сонцем з тим чи іншим успіхом борються сотні виробників. Однак, на думку Луїса Вассманна, більшість з цих виробників використовують досить стандартний підхід. Їх моделі зібрані з побутових компонентів, мають невисоку чутливість і малу потужність. LW Speakers і Aurea йдуть зовсім іншим шляхом. Маючи досвід виробництва акустики для великих комерційних кінотеатрів, вирішено було застосувати той же самий підхід і для моделей, призначених для домашніх інсталяцій. У конструкції акустичних систем Aurea використовуються професійні компоненти - низькочастотні динаміки, твітери, елементи кросоверів та ін. Власноруч виготовлені і зібрані корпусу систем відрізняються винятковою міцністю і жорсткістю.

Музична сутність і міць Aurea 26 DSP

Aurea 26 DSP - значна і вражає уяву трехполосная фронтальна активна акустична система, яка є поточною вершиною систем Aurea. Вона має потужність 800 + 400 Вт, забезпечує найвищу Hi-End-якість з абсолютно плоским відгуком і використовує високоякісний внутрішній кросовер, що розділяє баси, середні і високі частоти. І среднечастотний, і високочастотний динаміки поміщені всередину бірадіальних рупорів. Інтегрований підсилювач з цифровою системою обробки DSP включає в себе 4 заводських пресета, які допомагають адаптувати звучання до будь-яких приміщень. Система Aurea 26 DSP призначена для професійних або висококласних домашніх кінотеатрів із застосуванням Dolby Atmos або Barco Auro.

Акустична система Aurea 26 DSP поставляється з дуже потужним низькочастотним 18-дюймовим гучномовцем, 8-дюймовим СЧ-динаміком і мелодійним 1-дюймовим компресійним високочастотним драйвером. Продуктивність цієї моделі разом з її сучасними якісними компонентами для низьких і високих частот, які забезпечують лінійний відгук у широких межах від 30 Гц до 30 кГц, роблять Aurea 26 DSP чудовою акустичною системою для будь-яких запитів і конфігурацій. Корпус системи має високоміцне покриття з полісечовини, яка є практично ідеальним гідроізоляційним і антикорозійним матеріалом з високим ступенем захисту від механічного зносу.

ідеальне поєднання

Всі рішення Aurea серії VIP Theatres призначені для систем домашнього кінотеатру справжнього професійного якості, які вимагають справжнього високого рівня відгуку. Крім того, важливою вимогою будь-якої акустики такого класу є схожість (нейтральність) характеру звучання, що дозволяє побудувати з різних компонентів конфігурацію з безшовної звукової картиною, що забезпечує максимально достовірну передачу складних просторових ефектів. Висока чутливість дозволяє використовувати АС Aurea не тільки в інсталяціях з потужними напівпровідниковими підсилювачами, але і в аудіофільскій системах з ламповими оконечниками.

Технічні характеристики Aurea 26 DSP

 • Тип: активна підлоги АС
 • Кількість смуг: 3
 • динаміки:
  • НЧ: 1 х 457.2 мм з котушкою 101.6 мм
  • СЧ: 1 х 203.2 мм з котушкою 63.5 мм
  • ВЧ: 1 х 25.4 мм (компресійний драйвер) з котушкою 34.3 мм
  • Рупор: 70 ° x 40 ° бірадіальний (СЧ-секція)
 • Діапазон частот: 30 Гц - 30 кГц
 • чутливість:
  • НЧ-секція: 100 дБ (1 Вт, 1 м)
  • СЧ/ВЧ-секція: 97 дБ (1 Вт, 1 м)
 • Імпеданс: 8 Ом
 • Потужність (власний підсилювач з DSP-процесором):
  • НЧ-секція: 800 Вт
  • СЧ/ВЧ-секція: 400 Вт
 • Максимальний звуковий тиск:
  • НЧ-секція: 134.5 дБ
  • СЧ/ВЧ-секція: 128.3 дБ
 • Матеріал корпусу: МДФ 19-30 мм/ДВП
 • Розміри (Ш x В x Г): 880 x 1470 x 350 мм
 • Вага: 73 кг

0 відгуків

Відгуків про "3-х смугова акустична система преміум класу Aurea 26 DSP" ще немає.
Будьте першим!

Подібні товари

246 002  ₴
250 400  ₴
249 481  ₴
249 481  ₴
239 558  ₴
238 221  ₴

Ви дивилися