1 219  ₴
1 349  ₴
2 039  ₴
1 349  ₴
1 716  ₴
959  ₴
2 409  ₴
944  ₴
1 000  ₴
989  ₴
849  ₴
761  ₴
Переглянути ще
Сторінка 1 (всього сторінок 2)

Аксесуари для вінілу

Велика популярність вінілу пов'язана не лише з модою на вінтаж та естетичним задоволенням, але й з особливістю звучання вінілових записів. Однак для того, щоб насолоджуватися аналоговим звуком, знадобиться велика кількість допоміжних пристроїв, вузлів та витратних матеріалів. Аксесуари для вінілу можуть знадобитися і для того, щоб зробити апгрейд улюбленого пристрою. На відміну від своїх цифрових побратимів, вініл потребує налаштування та регулярного чищення. Все, що для цього може знадобитися, є у нашому каталозі:

  • Рівні для вінілу. Призначені для швидкого і точного визначення положення програвача щодо горизонту.
  • Щітки для вінілу. Призначені для видалення з поверхні пластин пилу та дрібного сміття. Миючі машинки для вінілових пластин використовуються іноді, а антистатичні щітки, які забезпечують дбайливий догляд і не займають багато місця, завжди.
  • Мати для вінілу. Використовуються у програвачах на опорних дисках.
  • Рідини для вінілу. Використовуються для будь-яких способів миття, забезпечують ефективний та дбайливий догляд за пластинками.

Де купити аксесуари для вінілових пластинок?

В інтернет-магазині Леквар приділено багато уваги аксесуарам для вінілових програвачів, у яких стає все більше шанувальників серед меломанів. Детальний опис, інформація про те, скільки коштують аксесуари представлені в каталозі сайту. Замовити все необхідне для вінілу, різноманітні аксесуари для очищення вінілових пластин можна з доставкою в будь-які регіони України. Професійні консультації та швидка доставка замовлення роблять нашу співпрацю взаємовигідною.