Код товару:
146736
Бренд:
DALI
Виробник:
DALI
В наявності
Ціна:
215 670  ₴
Обговорити

Характеристики

Общие характеристики
Бренд DALI
Виробник DALI
Чувствительность 87 дБ
Тип пассивная
Диапазон частот 47 - 30000 Гц
Оформление фазоинверторного типа
Размеры 214 x 386 х 366 мм
Вес 10.3 кг
Количество полос 2
Расположение фазоинвертора заднее
Тип размещения полочная
Частоты кроссовера 3100 Гц
Номинальный импеданс 4 Ом
Bi-wiring есть
Разъем поключения винтовой
Рекомендуемая мощность усилителя 30 - 200 Вт

Доставка

Нова пошта (по Україні)
безкоштовно від 3000 грн
Доставка 1-3 робочих дня
Нова пошта (кур'єром)
по тарифам перевізника
Доставка 3-5 робочих днів

Оплата

Готівковий розрахунок
Накладений платіж
Приват24
Безготівковий розрахунок (Банківський переказ)
В кредит
Оплата картою на сайті

Опис товару

Могутній молодший брат

Epicon 2 - ідеальний варіант для отримання фантастичних звукових вражень. Не обманюйте себе невеликими розмірами гучномовця - Epicon 2 виробляє дивно об'ємний і точний тривимірний звук, який задовольнить навіть найсуворіші вимоги справжніх аудиофилов. Ця АС демонструє дуже лінійний і когерентний відгук і добре інтегрується в кімнати невеликих і середніх розмірів. У своєму робочому діапазоні, Epicon 2 повністю відповідає якості роботи більших родичів серії, Epicon 6 і Epicon 8. Це новий компактний гучномовець для пуристів, що шукає високу продуктивність.

Твітер

Низька резонансна частота, висока потужність, винятковий запас високих рівнів звукового тиску і екстремально швидкі переміщення - все характеристики великого твітера з м'яким куполом. Використання надтонкого шару магнітної рідини для охолодження, дозволяє отримати дуже високу точку насичення потоку для більшої потужності. Це також дає чудові можливості управління рухом котушки, навіть при дуже високих рівнях звукового тиску. Без артефактів, резонансів і високих Q-піків, твітер Epicon 2 має надзвичайно гладку і широку горизонтальну дисперсію, що є фірмовим почерком DALI в звуковий архітектурі. Навіть конструкція лицьовій панелі модуля твітера розрахована на оптимальну горизонтальну дисперсію.

НЧ-динамік

Маючи багаторічний досвід у використанні і проектуванні драйверів гучномовців, DALI розпочала процес створення власного виробництва драйверів в 2009- м році. Сьогодні можна отримати і почути результат: НЧ-динамік DALI Epicon 2 не тільки розроблений, але і виготовлений в штаб-квартирі DALI в Данії. DALI робить упор на контроль частотної характеристики. Напруга і струм підсилювача повинні бути фактором, що дозволяє контролювати частотну характеристику за допомогою ретельно збалансованих конструкцій. Технологія деревних волокон виявилася ключем до відтворення найтонших деталей і видатною динаміці з дуже низькою втратою інформації. Деревні волокна додають жорсткість до дуже легким паперовим конусним мембран, забезпечуючи руйнування нерівномірних характеристик в матеріалі. Конус з деревного волокна закінчується гумовим корпусом з низьким рівнем втрат, який кріпиться до литому під тиском алюмінієвому шасі. Збірка конуса, звукової котушки і шасі виконується на високоточних інструментах для максимально точної підгонки деталей.

SMC

Протягом багатьох років проектування магнітних систем було спеціальністю DALI. Для Epicon 2 вирішено було кинути виклик самим високим ринковим стандартам і зробити дизайн магнітної системи таким, щоб зменшити викривлення, які можна порівняти з створюваними практично досконалими магнітними системами. Відповіддю на поставлене завдання виявилася технологія м'якого магнітного компаунда (SMC), яка пропонує правильні фізичні властивості: дуже висока магнітна провідність і дуже низька електропровідність. Результатом є різке зменшення спотворень, викликаних механічними втратами в магнітній системі. Висока магнітна провідність сприяє практично повного усунення ефекту частотного гистерезиса. Діелектричний характер матеріалу SMC виключає індукцію поля в магнітному зазорі і значно знижує вихровий струм на полюсной частини, викликаний рухом звукової котушки. Результуюче зменшення спотворень дуже добре вимірюється і дійсно помітно слухачами.

Корпус

Округлена конструкція підвищує загальну жорсткість і значно зменшує резонанси корпусу. Крім того, стоячі хвилі практично усуваються, оскільки немає паралельних поверхонь, що відбивають звукові хвилі. При товщині 33 мм, двошарова передня стінка корпусу гарантує, що драйвери випромінюють саме акустичну енергію, а не вібрації від корпусу. Кросовер змонтований у власному відсіку і не схильний до змін характеристик через динамічного тиску басових відображень в корпусі акустики.

Оздоблення - справжній дерев'яний шпон, який покритий десятьма шарами лаку. Кожен шар відполірований вручну, щоб забезпечити глибоку, блискучу і елегантну поверхню. Багатошарове лакове покриття також забезпечує міцну захист товщиною майже 2 мм.

Технічні характеристики

 • Тип: пасивна АС з фазоінвертором
 • Кількість смуг: 2
 • Динаміки:
  • ВЧ-динамік: 1 х 29 мм (м'який купол)
  • СЧ/НЧ-динамік: 1 x 165.1 мм
 • Діапазон частот: 47 Гц - 30000 Гц
 • Частоти кросовера 3100 Гц
 • Чутливість: 87 дБ
 • Максимальний звуковий тиск SPL: 108 дБ
 • Номінальний імпеданс: 4 Ом
 • Рекомендована потужність: 30 - 200 Вт
 • Розміри (Ш x В x Г): 214 x 386 x 366 мм
 • Вага: 10.3 кг

0 відгуків

Відгуків про "Акустична пара DALI Epicon 2" ще немає.
Будьте першим!

Подібні товари

201 406  ₴
201 406  ₴
228 008  ₴
206 346  ₴
222 600  ₴
222 600  ₴
222 600  ₴
234 000  ₴
215 281  ₴
195 000  ₴
229 398  ₴

Ви дивилися

215 670  ₴