15 400  ₴
15 400  ₴
13 475  ₴
Переглянути ще
Сторінка 1 (всього сторінок 45)
Акустика у вашому будинку

Акустичні колонки розраховані на відтворення та багаторазове посилення звуку, а значить, без них неможливо уявити дискотеки, кіносеанси та масові заходи, що вимагають гарного, глибокого сприйняття звуку публікою. Саме ці системи і забезпечують успіх багатьох масових заходів, тому до купівлі подібного звукового обладнання слід ставитися серйозно і чітко визначитися, що потрібно для конкретного випадку.

Активні системи обладнані власним підсилювачем потужності, що полегшує узгодження підсилювача та випромінювача за потужністю, зменшує загальну вартість та роблячи систему мобільною, а також вирішує проблему необхідності кабелю великого перерізу у разі, якщо подібні підсилювачі вбудовані у кожну акустичну систему.

Подібні акустичні колонки зазвичай використовуються:

  • професіоналами та фахівцями;
  • артистами;
  • персоналом, що часто працює на виїзді.

Пасивні системи підсилювачів потужності немає, отже, за необхідності, його доведеться купити окремо, що нерідко стає проблемою через потребу чіткого узгодження таких показників, як потужність і опір. Помилка в цьому плані загрожує або малою потужністю звуку, що відтворюється, якщо гучності і потужності підсилювача не вистачає, або перевантаженням динаміків, якщо потужністю підсилювача значно вище, ніж у самої акустичної системи. Пасивна акустична колонка відмінно підходить для професійного озвучування великих майданчиків, або, завдяки малій вазі та габаритам, для домашнього озвучування.

Купити акустичну систему

Ми пропонуємо великий каталог та широкий асортимент даного музичного обладнання. Наш інтернет-магазин Леквар спеціалізується на продажу звукового обладнання, тому акустичні системи є дуже популярним товаром у нашому магазині. Купуючи обладнання в нашому магазині, ви отримуєте безліч переваг. Наш магазин розповсюджує музичне обладнання досить рідкісних виробників.