UA
Код товару:
146838
В наявності
Ціна:
134 900  ₴
Обговорити

Характеристики

Общие характеристики
Сопротивление 0.0046 Ом/м
Длина 3.0 м
Оплетка ткань
Внешнее сечение (Ш х В) 16.3 мм
Внешняя изоляция ПВХ
Диэлектрик микропористый тефлон
Количество проводников 6
Количество слоев в проводнике 1
Материал проводника серебро (ОСС)
Методика подготовки проводников концентрическое скручивание
Площадь сечения проводника 3.5 кв.мм
Тип коннектора z-plug
Тип конструкции кабеля Двухжильный
Емкость 34.06 пФ/м
Индуктивность 0.529 мкГн/м
Скорость распространения сигнала 0.79

Доставка

Нова пошта (по Україні)
безкоштовно від 1000 грн
Доставка 1-3 робочих дня
Нова пошта (кур'єром)
по тарифам перевізника
Доставка 3-5 робочих днів

Оплата

Готівковий розрахунок
Накладений платіж
Приват24
Безготівковий розрахунок (Банківський переказ)
В кредит
Оплата картою на сайті

Опис товару

Справжній референсний акустичний кабель з провідниками з чистого срібла, розроблений для кращих аудіосистем в світі.

Кабель використовувався в демозалі!

Asimi використовує срібні провідники з надчистого срібла OCC (Ohno Continuous Casting). Процес OCC названий на честь професора Ацумі Воно (Atsumi Ohno), який в кінці 1970-х років виявив, що нагріваючи витяжну форму до більш високої температури, ніж розплавлена мідь, яку ви маєте намір лити, а потім охолоджуючи її незабаром після цього, виходить один довгий металевий кристал високої чистоти (99.99997%). Узагальнююча критика срібних кабелів, як правило, не завжди справедлива, так як негативний досвід часто базується на прослуховуванні кабелів з домішками і зернами в використовуваних провідниках.

Монокристалічні нитки високої чистоти розташовані в складній багатожильної компонуванні. Кабель складається з трьох пар суцільних провідників різного діаметру, а загальна площа перетину становить 3.5 мм ² - незвично високий показник, враховуючи вартість срібла такої високої чистоти. У більшості срібних кабелів розмір провідника є компромісним з метою зниження вартості, але це пояснює, чому деякі критики заявляють, що срібні кабелі дають слухачеві дуже хороші високі частоти, але не забезпечують ваги та авторитету низьких частот. Це, безумовно, не відноситься до Atlas Asimi, і кілька рецензентів вже прокоментували свої спостереження після знайомства з цим кабелем, як відчуття фізичної присутності на сцені або в студії звукозапису під час прослуховування.

Увага Atlas також було зосереджено на покритті, яке ізолює і захищає срібло. У Asimi, провідники оповиті в новий мікропористий тефлоновий діелектрик. Ця повітряна піна перевершує кращі ізолятори з тефлону (PTFE), забезпечуючи на 30% більшу швидкість сигналу і його кращу цілісність, особливо в області високих частот. Така швидкість поширення (VOP) досягається за рахунок того, що новий матеріал має діелектричну проникність близько 1.5 - значно краще, ніж 2.1, що досягається більш типовими ізоляторами PTFE, які до сих пір були найкращими в Hi-Fi або аудіовізуальних установках.

Це наполегливе увагу до деталей і комбінація матеріалів і методів збирання, які були завершені тільки після вичерпного тестування, дозволили створити кабель, який рецензент "HiFi World" назвав "найкращим, що він коли-небудь чув", а "HiFi Plus" підвів підсумок як "один з найбільш, найкращих".

Мета Atlas - робити кабелі, які не мають будь-якого помітного характеру або власного звуку, що само по собі було б формою спотворення. Asimi спроектований так, щоб "зникати" у вашій системі, передаючи сигнал і продуктивність вашого обладнання з повною прозорістю. Однак, слід зазначити, що Asimi вимагає періоду "пропалювання", протягом якого звук буде продовжувати поліпшуватися.

Технічні характеристики

 • Тип: акустичний кабель
 • Кількість провідників: 2 х 3
 • Матеріал провідника: срібло ОСС
 • Діелектрик: мікропористий тефлон або ПТФЕ (PTFE)
 • Зовнішня ізоляція: ПВХ
 • Зовнішня оплетка: тканина
 • Коннектори: Z-plug
 • Ємність: 34.06 пФ/м
 • Опір: 0.0046 Ом/м
 • Індуктивність: 0.529 мкГн/м
 • Форма перетину: круглий
 • Зовнішнє перетин: 16.3 мм
 • Довжина кабелю: 3.0 м

0 відгуків

Відгуків про "Акустичний кабель Atlas Asimi Rhodium Z-plug 3.0м (Вітрина)" ще немає.
Будьте першим!

Подібні товари

126 342  ₴
146 164  ₴
126 025  ₴
139 967  ₴
148 133  ₴
124 100  ₴
125 868  ₴
128 732  ₴

Ви дивилися