UA
Код товару:
146843
В наявності
Ціна:
2 000  ₴
Обговорити

Характеристики

Общие характеристики
Сопротивление 0.0060 Ом/м
Длина отрезной
Оплетка нет
Внешнее сечение (Ш х В) 8.5 мм
Внешняя изоляция ПВХ
Диаметр/сечение нити 0.25 кв. мм
Диэлектрик микропористый тефлон
Количество нитей в проводнике 2 x 72/1
Количество проводников 4
Количество слоев в проводнике 1
Материал проводника БКМ 6n (ОFС)
Методика подготовки проводников концентрическое скручивание/цельный проводник
Площадь сечения проводника 2.0/1.2 кв. мм
Тип коннектора нет
Тип конструкции кабеля Bi-wire
Емкость 163.98 пФ/м
Индуктивность 0.2303 мкГн/м
Скорость распространения сигнала 0.69

Доставка

Нова пошта (по Україні)
безкоштовно від 1000 грн
Доставка 1-3 робочих дня
Нова пошта (кур'єром)
по тарифам перевізника
Доставка 3-5 робочих днів

Оплата

Готівковий розрахунок
Накладений платіж
Приват24
Безготівковий розрахунок (Банківський переказ)
В кредит
Оплата картою на сайті

Опис товару

Чудовий кабель, що ідеально підходить для безперервного прослуховування протягом тривалого періоду часу, не викликаючи втоми слухача.

Акустичні кабелі Atlas Hyper Bi-wire спроектовані для досягнення нейтральності, швидкості і широкого динамічного діапазону. У даній позиції пропонується бівайрінговий варіант популярного сімейства кабелів Hyper. Двопровідні кабелі стають все більш популярними, так як кількість виробників гучномовців, що пропонують цю опцію, значно зросла, а такі кабелі забезпечують кращий результат у порівнянні з дротяними петлями або металевими перемичками, які зазвичай постачаються в комплекті.

Кабель Atlas Hyper Bi-wire складається з двох концентрично скручених багатожильних провідників площею перетину 2.0 мм ² (середні і низькі частоти) для фільтрації радіочастотних (RFI)/електромагнітних (EMI) перешкод і двох додаткових провідників, що складаються з суцільної мідного дроту перетином 1.2 мм ² (високі частоти). Така конструкція дозволяє розширити акустичний спектр в області верхніх частот і зменшує їх "размазанность". Провідники покладені в вдосконалений діелектрик з тефлону PTFE. Таке поєднання матеріалів досить незвично для цієї цінової категорії, і це означає, що кабель пропонує виняткову продуктивність, яка добре підходить для значно більш дорогих систем, ніж можна припустити по його власній ціні.

Якість провідників і високоефективний діелектрик дозволяють Hyper виявляти більше рівнів продуктивності, на які раніше було здатне ваше обладнання раніше. Кабель робить кінцевий результат швидким і динамічним, не даючи йому мати нещадно аналітичний характер, який іноді помилково приймається за додаткові "деталі", але в кінцевому підсумку стає виснажливим.

Ми щиро рекомендуємо використовувати ці акустичні кабелі в поєднанні з серією міжблочних рішень Hyper. Asymmetrical запропонує відмінну чіткість і визначеність, відмінно підходить для сучасної музики. Hyper Symmetrical пропонує більш складну і розслаблюючу аналогову подачу з додатковою шириною, глибиною і висотою. Повністю збалансований Atlas Hyper Symmetrical з роз'ємами Atlas XLR слід використовувати в збалансованій системі для досягнення оптимального результату без перешкод і шуму. Всі акустичні кабелі Hyper володіють чудовою точністю, проте, для досягнення найкращих результатів, міжблочні і акустичні кабелі були розроблені для спільної роботи. Якщо використовується міжблочний кабель, який не може передавати повний сигнал, то не має значення, наскільки хороші динаміки або акустичні кабелі, так як вони не можуть відновити вже раніше втрачену інформацію.

Технічні характеристики

 • Тип: акустичний кабель з двухпроводной топологією (бі-вайрінг)
 • Площа перерізу провідника: 2 х 2.0 мм ²/2 х 1.2 мм ²
 • Конструкція: 2 провідника концентрично скорочення/2 провідника із суцільної мідної нитки
 • Матеріал провідника: безкиснева мідь ОFС
 • Діелектрик: тефлон PTFE
 • Зовнішня ізоляція: полівінілхлорид (PVC)
 • Зовнішня оплетка: немає
 • Ємність: 163.98 пФ/м
 • Опір: 0.006 Ом/м
 • Індуктивність: 0.2303 мкГн/м
 • Швидкість поширення сигналу: 0.690
 • Форма перетину: круглий
 • Зовнішнє перетин: 8.5 мм

Увага! Фотографії містять зображення обжатого кабелю з різними опциональнимі наконечниками системи Atlas Transpose. У даній позиції, пропонується кабель на відріз, без конекторів.

0 відгуків

Відгуків про "Акустичний кабель Atlas Hyper Bi-wire, бухта 50 м" ще немає.
Будьте першим!

Подібні товари

1 849  ₴
1 849  ₴
1 849  ₴
2 007  ₴
2 007  ₴
2 007  ₴
2 115  ₴
2 198  ₴
1 828  ₴
2 106  ₴
2 106  ₴

Ви дивилися