UA
Код товару:
147278
В наявності
Ціна:
16 916  ₴
Обговорити

Характеристики

Общие характеристики
Тип аудиоинтерфейса Цифровой

Доставка

Нова пошта (по Україні)
безкоштовно від 1000 грн
Доставка 1-3 робочих дня
Нова пошта (кур'єром)
по тарифам перевізника
Доставка 3-5 робочих днів

Оплата

Готівковий розрахунок
Накладений платіж
Приват24
Безготівковий розрахунок (Банківський переказ)
В кредит
Оплата картою на сайті

Опис товару

IK Multimedia AXE I/O

AXE I/O - аудіо-інтерфейс преміум-класу з просунутими настройками для гітари!

Найбільш очікуваний аудіо-інтерфейс

У 2002 році IK Multimedia стала піонером в моделюванні підсилювачів і ефектів для гітари. З тих пір IK Multimedia присвятили величезну кількість часу на ще більш ретельне вивчення процесу запису гітар і підсилювачів - і, напевно, за цим заняттям IK Multimedia провели більше годин, ніж будь-хто на планеті. Створення електронних реплік більше 400 моделей обладнання зажадало десятків тисяч годин копіткої взаємодії між інструментами, звукознімачами і схемами підсилювачів, не кажучи вже про співробітництво найбільш знакових в світі гітаристів, виробників підсилювачів й інженерів, щоб навчитися створювати і захоплювати чудові гітарні тони. Весь цей досвід тепер в AXE I/O.

AXЕ I/O - це професійний аудіо-інтерфейс 2 in / 5 out - і контролер - спеціально розроблений з урахуванням потреб записуючого гітариста, що забезпечує кращу в своєму класі якість звуку і потужні функції, спрямовані на те, щоб зробити процес запису швидше, простіше і краще. Дискретний вхідний контур AXE I/O побудований за потрійною топологією, яка об'єднує вхідні сходи PURE і JFET, що дозволяє йому перемикатися між прозорим і ламповим режимом після натискання однієї кнопки. Його запатентована схема адаптації імпедансу Z-Tone™ працює з звукознімачами Вашої гітари, і значно розширює тональний діапазон. Крім цього, AXE I/O має виділений вихід Amp Out, завдяки чому Ви зможете обробляти записи за допомогою справжніх гітарних підсилювачів і педалей ефектів без необхідності використання зовнішніх аксесуарів (і без необхідності від'єднувати існуючі з'єднання!). Цей вихід забезпечує дуже низький рівень шуму, а також усуває контури заземлення, щоб gain при реампінгу був настільки низький, наскільки це можливо.

До того ж AXE I/O легко інтегрується з включеним в комплект поставки AmpliTube 4 Deluxe для вибору пресетів і значень керування за допомогою передньої ручки введення і дозволяє підключати педалі та перемикачі, щоб отримати максимальну віддачу від Вашої віртуальної установки, не відриваючи рук від інструменту. IK Multimedia також вбудували тюнер, щоб коли натхнення захопить Вас, Вам не довелося відволікатися на всякі прикрі дрібниці. Кожен елемент AXE I/O має найвищу якість і найвищу корисність. Ледарів тут немає! Цей той самий інтерфейс, якого нам всім так завжди не вистачало.

Хай-енд аудіо-інтерфейс для кожного

Динамічний діапазон 117 дБ, частотна характеристика 3 Гц - 32 кГц повний опір до 1 МОм - це не ті характеристики, які Ви зазвичай знайдете на входах приладу. Але вони необхідні для отримання найбільш точних деталей Вашого виконання, для забезпечення найкращого звучання Вашого інструменту і для збереження чистоти і прозорості звучання.

AXE I/O має 2 Hi-Z фронтальних ¼-дюймових входа для гітари і баса, 2 тилових комбінованих входа з фантомним живленням для підключення мікрофонів і лінійних інструментів, а також яскраві світлодіодні VU-метри для візуального моніторингу сигналу. 4 високовольтних збалансованих виходи напруги і вихід для навушників з високим струмом, що дозволяє підключати монітори, мережа і навушники з окремими регуляторами гучності для обох входів. Регулятор Monitor дозволяє легко поєднувати прямий моніторинг і звук з Вашого комп'ютера для моніторингу з нульовою затримкою.

Неважливо, записуєте Ви вокал, акустичні інструменти або просто прямий сигнал для подальшої обробки в AmpliTube. Найвища точність запису забезпечується 24-bit перетворенням, 192 кГц, і сверхстабільним вбудованим генератором сигналів з низьким показником можливого джиттера. І це тільки те, що лежить на поверхні.

Золотий канал для Вашої гітари

Основний канал AXE I/O пропонує 3 різні топології схеми - це означає, що у Вас є 3 різних варіанти адаптації до будь-якого типу гітари, звукознімача і стилю, так що Ви завжди можете набрати ідеальний звук з будь-якого інструменту. Всі три ступені забезпечують динамічний діапазон 117 дБ для забезпечення найбільш чистого сигналу. А частотна характеристика 3 Гц - 32 кГц зберігає повний звуковий вплив Вашого інструменту. На відміну від низькочастотного відгуку 20 Гц в бюджетних інтерфейсах, AXE I/O фіксує повний ефект навіть найглибшого баса і не буде штучно обрізати звуки вище 20 кГц.

PURE мікрофонні попередні для чистої записи

Коли мова йде про записи за допомогою мікрофонів, AXE I/O пропонує два мікрофонних попередніх підсилювача PURE, розроблених для прозорого і чистого запису. Ці мікрофонні попередні підсилювача пропонують широку рівномірну частоту від 5 Гц до 32 кГц, ± 0,5 дБ (при 96 кГц), щоб уникнути небажаного фарбування і ідеально зберегти звуковий характер Вашої акустичної гітари, фортепіано або іншого інструменту, а також зберегти сигнатуру звучання, які б мікрофони Ви не підключили. Вони пропонують динамічний діапазон 116 дБ для ультра-тихого звучання, ідеально підходить для запису навіть найделікатніших інструментів, але дозволяють легко відступати і записувати найгучніший набір підсилювачів.

Нові тони, звукове забарвлення і відчуття

Гітарні звукознімачі можуть різко змінити свій характер в залежності від опори Вашого підсилювача. Багато гітарних підсилювачів пропонують навантаження 1 МОм, в той час як педалі можуть працювати набагато нижче. Ось чому тон і чуйність Вашої гітари можуть сильно змінитися при підключенні до іншого обладнання. Запатентована схема Z-TONE™ системи введення-виведення AXE дозволяє встановити імпеданс від 1 МОм («різкий») до 2,2 кОм («жирний»), який взаємодіє з Вашими датчиками. При максимальному імпедансі Ваш звук стане більш щільним, різким і точним. Відпустіть навантаження, і звук стане товщим і жирним. Ви швидко знайдете, що використовуєте це, щоб надати своїм гітарам ще більш звуковий характер - всього за кілька хвилин експерименту Ви зможете отримати звук, який чудово поєднується з міксом, як якщо б це був еквалайзер.

Реампінг - простіше нікуди

Як часто гітаристи намагаються інтегрувати свої підсилювачі та педалі ефектів в сетапи для запису, і помучившись кілька годин, розуміють, що це зовсім непросто! Раніше Вам потрібен був DI-бокс, відповідний пристрій, щоб придушити небажані шуми, і весь час відключати й підключати всі знову кожен раз, коли Вам хотілося записати не прямий сигнал, а підсилювач.

AXЕ I/O робить цей процес значно простіше, завдяки виходу Amp Out. Він оснащений виділеним заземленим малошумливим ¼-дюймовим виходом прямо на передній панелі для легкого доступу. Просто запишіть чистий сигнал Вашої гітари. А тепер Ви можете використовувати Amp out, щоб поекспериментувати з різними налаштуваннями підсилювача, педалі і мікрофона, або «зібрати» абсолютно нову установку! AXE I/O - це прості, зручні і максимально оптимізовані налаштування реампінга в одному пристрої. Економте Ваш час, гроші й енергію, відкрийте необмежену свободу і гнучкість звуку в будь-яких Ваших записах.

Повна інтеграція з AmpliTube і багато іншого

Для тих, хто віддає перевагу вбудоване моделювання, AXE I/O пропонує ряд корисних функцій. По-перше, ручка Preset дозволяє швидко і легко прокручувати пресети AmpliTube. Просто натисніть ручку, щоб вибрати й завантажити один. Ви можете знайти ідеальний пресет без необхідності брати мишу. А якщо Ви використовуєте будь-яке інше програмне забезпечення, на ручку Preset можна вільно призначити будь-який CC, щоб Ви могли мати прямий контроль над обраною Вами віртуальною установкою.

По-друге, два виділені входи контролера дозволяють підключати до двох педалей експресії або двох одинарних / подвійних перемикачів для керування AmpliTube або будь-яким іншим програмним забезпеченням в режимі реального часу під час гри. З функцією MIDI Learn AmpliTube просто клацніть правою кнопкою миші по будь-якому параметру, яким Ви хочете керувати, перемістіть педаль, і вона призначена. Ви можете зробити до 6 різних конфігурацій контролера з AXE I/O, педалями мікшування і перемикачами, відповідно до Ваших потреб.

Ви також можете використовувати MIDI-вхід і вихід AXE I/O для підключення підлогових контролерів або iRig Stomp I/O і додати ще більшу кількість елементів керування в реальному часі - або використовувати його зі звичайними клавіатурами й іншим стандартним MIDI-обладнанням. На передній панелі також є спеціальний тюнер, який полегшує налаштування між дублями. IK Multimedia працювали з усіх сил над тим, щоб AXE I/O обеспечаівал мінімальну затримку, полегшуючи процес запису і роблячи його більш приємним.

Вдосконалений цифровий контроль і маршрутизація

У AXE I/O є зручний додаток Control Panel, за допомогою якого можна керувати входами і виходами, а також призначати входи маршрутизації і контролерів. На вкладці INTERFACE Ви можете переглядати активні входи, включати фантомне живлення, відслідковувати мінімальне значення у Ваших налаштуваннях. Регулювання гучності на виході, направляйте моніторинг маршрутизації, вибирайте частоту дискретизації та багато іншого. На вкладці CONTROLLER Ви можете керувати ручкою передустановки і двома входами контролера. Встановіть поведінку, MIDI-канал, MIDI CC #, мінімальні і максимальні значення і т.д., щоб встановити кращі налаштування для будь-якої програми на Ваш вибір. Панель керування AXE I/O дозволяє зосередитися на своїй роботі, замість того, щоб налаштовувати параметри на самому пристрої.

Повноцінна аналогова студія - хапай і твори

AXE I/O пропонує величезний пакет програмного забезпечення і плагінів, вартістю понад 1000 доларів, тому у Вас є все необхідне для відстеження, мікшування і вдосконалення музики відразу ж, як тільки Ви його розпакуєте. У комплект також входить AmpliTube 4 Deluxe. З ним Вам доступні більше 140 ультраточних моделей гітарних і басових підсилювачів, гітарних кабінетів, педалей, мікрофонів і багато іншого. Ви також отримаєте 10 найпопулярніших і круто звучать процесорів з T-RackS 5 - все, що треба для зведення гітар, баса, вокалу та будь-яких інших інструментів, і професійного мастерингу треків. AXE I/O також включає Ableton Live 10 Lite, легкий і простий спосіб писати музику, записувати аудіо і створювати свої власні пісні.

Особливості

Підключення

 • 2 входи / 5 виходів (один малошумлячий вихід)
 • 2 надмалошумні мікрофонні входи / збалансована лінія
 • Гітарний вхід потрійної топології з Z-TONE™
 • 2 симетричних монітора / 2 лінійних виходи
 • Роз'єм для навушників
 • 2 повністю налаштовувальних входи зовнішнього керування
 • MIDI вхід / вихід
 • USB 2.0 сумісність з Mac / ПК

Кращий гітарний тон

 • Можливість вибору активного / пасивного / дискретного попереднього підсилювача JFET / Pure
 • Запатентований вхід Z-TONE™ для тональної палітри, ніколи раніше не чутої
 • Amp out може підключатися до підсилювачів і педалей ефектів без перешкод від заземлення
 • Можливість підключення до 2 педалей, одинарні та подвійні перемикачі
 • Ручка даних - для перегляду пресетів AmpliTube і багато іншого
 • Вбудований тюнер
 • Міцний / компактний металевий корпус
 • Включає AmpliTube 4 Deluxe

Студійний звук преміум-класа

 • Мікрофонні попередні підсилювачі класу A з високою роздільною здатністю і дуже низьким рівнем шуму
 • Краща в своєму класі конверсія і чудовий аналоговий дизайн
 • Асинхронний USB-звук, наднизькі джиттери для чудової якості
 • Динамічний діапазон 117 дБ
 • У комплект входить необхідне програмне забезпечення
 • Частота дискретизації до 192 кГц
 • У комплект входять 10 висококласних плагінів T-RackS і Ableton Live 10 Lite

Характеристики

 • Інтерфейси: MIDI I/O 5-pin DIN, USB, 2 x 1/4" TRS External controllers sockets
 • Аналогові виходи: Line Outputs 1-2 (Monitor) 1/4" TRS Jack, Line Outputs 3-4 1/4" TS Jack, Output 5 (Amp output), Headphones Out 1/4" TRS Jack
 • Цифрові виходи: 2/5 каналів по USB
 • Тюнер: Так, вбудований на фронтальній панелі
 • Живлення: 9 В ПТ, 1,75 A (мережевий адаптер в комплекті)
 • Розміри: 23,8 x 21,1 x 5,3 см
 • Вага: 1,3 кг

Інструкція користувача

0 відгуків

Відгуків про "Аудіоінтерфейс IK Multimedia AXE I/O" ще немає.
Будьте першим!

Подібні товари

15 540  ₴
16 028  ₴
16 028  ₴
16 028  ₴
17 534  ₴
16 357  ₴
17 219  ₴
18 407  ₴
15 337  ₴
16 046  ₴
16 046  ₴
17 762  ₴

Ви дивилися

16 916  ₴