Код товару:
165025
Бренд:
AudioQuest
В наявності
Ціна:
2 259  ₴
Обговорити

Характеристики

Общие характеристики
Бренд AudioQuest
Длина, м 1
Тип RCA > RCA
Встроенный фонокорректор Нет

Доставка

Нова пошта (по Україні)
безкоштовно від 3000 грн
Доставка 1-3 робочих дня
Нова пошта (кур'єром)
по тарифам перевізника
Доставка 3-5 робочих днів

Оплата

Готівковий розрахунок
Накладений платіж
Приват24
Безготівковий розрахунок (Банківський переказ)
В кредит
Оплата картою на сайті

Опис товару

Міжблочній аналоговий кабель AudioQuest Tower виготовлення з Використання добірніх матеріалів и Забезпечує точну передачу аудіосігналу з дуже малими спотвореннямі. Кабель обладнань вісококласнімі фірмовімі роз'ємамі, Які ма ють позолочені Контактні поверхні и забезпечують надійне и довговічне з'єднання з гніздом. Монтаж роз'ємів здійснюється без использование пайки, яка часто служити Додатковий Джерелом спотворень.

Кабель AudioQuest Tower Виконання на базі одножильного провідників з довгі-крісталічної МІДІ високого ступенів очищення. Такий метал має предпочтение в порівнянні зі звичайний безкісневою міддю OFC, часто вікорістовуваною в подібніх кабелях, за рахунок менших спотворень переданого сигналу. Кроме того, моножільних конструкція НЕ створює Перехресні перешкоду, Які могут буті прісутнімі в багатожільніх провідніках. В якості діелектріка в AudioQuest Tower вікорістовується спіненій поліетилен, что має дуже нізькі Втрата и практично НЕ накопічує заряд в процесі роботи. В результате звучання залішається сфокусованім и детального даже при самому трівалому вікорістанні кабелю.

Для надійного захисту від зовнішніх електричних перешкоду в AudioQuest Tower застосовано повне екранування всієї поверхні. Додатковий захист від перешкоду служити и подвійна балансная асиметричний геометрія кабелю AudioQuest Tower, яка Забезпечує взаємне Гасіння наведення. Низьких імпеданс Загальна проводу гарантує Отримання насіченого и багатого звуку з широким дінамічнім діапазоном. Подібна геометрія предполагает спрямованість при підключенні кабелю, яка позначена с помощью Яскрава значків на корпусах роз'ємів.

Кабель AudioQuest Tower характерізується нейтральним звуком з високим ступенів деталізації при практично повній відсутності чутні перешкоду. Цей з'єднувач є дуже вігіднім у співвідношенні якості та ціни и відмінно підійде для КОМПЛЕКТАЦІЇ всілякіх Hi-Fi и AV-систем.

0 відгуків

Відгуків про "AudioQuest 1.0m TOWER RCA > RCA" ще немає.
Будьте першим!

Подібні товари

2 079  ₴
2 079  ₴
2 079  ₴
2 259  ₴
2 259  ₴
2 156  ₴
2 200  ₴

Ви дивилися

2 259  ₴