Код товару:
161477
Бренд:
AudioQuest
Нет в наличии
Ціна:
0
Обговорити

Характеристики

Общие характеристики
Бренд AudioQuest
Длина, м 3

Доставка

Нова пошта (по Україні)
безкоштовно від 3000 грн
Доставка 1-3 робочих дня
Нова пошта (кур'єром)
по тарифам перевізника
Доставка 3-5 робочих днів

Оплата

Готівковий розрахунок
Накладений платіж
Приват24
Безготівковий розрахунок (Банківський переказ)
В кредит
Оплата картою на сайті

Опис товару

Rocket 22 є ідеальним кабелем повного діапазону або Single-BiWire. Single-BiWire дозволяє оптимізувати продуктивність, коли динаміки мають входи для низьких і високих частот.

ДОВГОЗЕРНИСТІ МІДНІ ПРОВІДНИКИ З ІДЕАЛЬНОЮ ПОВЕРХНЕЮ

Rocket 22 використовує ретельно очищену суміш довгозернистої міді (LGC) і високочистої міді ідеальної поверхні (PSC). LGC має менше домішок і менше внутрішніх з’єднань зерен, ніж стандартна мідь OFHC, а ще більш гладка і чиста поверхня PSC додатково усуває жорсткість і покращує прозорість. Усі провідники AudioQuest керуються напрямком для оптимального розсіювання шуму.

НАПІВТВЕРДІ КОНЦЕНТРИЧНІ ПРОВІДНИКИ

Напівтверді концентричні провідники є альтернативою типовим багатожильним провідникам, які відрізняються високою продуктивністю. Напівтверді концентричні провідники використовують менше, більших ниток, які не змінюють положення по довжині кабелю. Нитки зберігають свої фіксовані жорсткі відносини, зменшуючи спотворення, покращуючи роздільну здатність і динаміку, а також значно зводячи до мінімуму різкість і плутанину через взаємодію ланцюгів.

ІДЕАЛЬНО ПІДХОДИТЬ ДЛЯ КОНФІГУРАЦІЙ ПОВНОГО ДІАПАЗОНУ АБО ОДИНАРНОГО BIWIRE

Використовуйте Rocket 22 як повнодіапазонний кабель з червоним (+) і чорним (-) провідниками, згрупованими разом, або, коли динаміки забезпечують окремі вхідні сигнали для низьких і високих частот, додатково оптимізуйте продуктивність системи за допомогою двопроводів.

ПОДВІЙНА ГЕОМЕТРІЯ ВИТОЇ ПАРИ З НИЗЬКОЮ ІНДУКТИВНІСТЮ

Звичайний акустичний кабель з паралельними жилами має досить високу індуктивність, розмиваючи енергію в часі, що призводить до нудного та нефокусованого звуку. У Rocket 22 два провідники в кожній половині кабелю скручені один навколо одного, забезпечуючи нижчу індуктивність, більшу чіткість і чудове розширення частоти від низьких до високих.

0 відгуків

Відгуків про "AudioQuest AUDIOQUEST Pair 3.0m ROCKET 22 SBW Ban/S" ще немає.
Будьте першим!

Ви дивилися