Код товару:
165023
Бренд:
AudioQuest
В наявності
Ціна:
2 489  ₴
Обговорити

Характеристики

Общие характеристики
Бренд AudioQuest
Длина, м 0.75
Тип Toslink
Встроенный фонокорректор Нет

Доставка

Нова пошта (по Україні)
безкоштовно від 3000 грн
Доставка 1-3 робочих дня
Нова пошта (кур'єром)
по тарифам перевізника
Доставка 3-5 робочих днів

Оплата

Готівковий розрахунок
Накладений платіж
Приват24
Безготівковий розрахунок (Банківський переказ)
В кредит
Оплата картою на сайті

Опис товару

AUDIOQUEST Optilink Forest - коли виникає питання «Як може змінити звучання оптоволоконний кабель?», Відповідь пояснити простіше, ніж у випадку з практично будь-яким іншим типом кабелю. Якщо джерелом світла виступає когерентний лазер, що випускає випромінювання в вакуумну середу, весь світловий потік залишиться прямолінійним і прибуде в точку призначення одночасно. Навіть якби світлодіодний джерело світла в системі Toslink був би когерентним, світловий пучок, що входить в оптоволоконний кабель, розсіюється через неідеальність волокна і наявності в ньому сторонніх домішок. Цей ефект можна виміряти як втрату амплітуди, але амплітуда сигналу не є проблемою, оскільки навіть виміряна 50% втрата не впливає на якість звуку.

Складність полягає в тому, що розсіяне світло все ж проходить по кабелю, але тільки після подовження його шляху (як відскакує від бортів столу кулю в більярді, який долинає пізніше). Ця запізніла частина сигналу заважає зайнятому декодуванням цієї інформації комп'ютера декодувати її правильно, або декодувати її в принципі. Неможливість декодувати спочатку проявляється на високих частотах (нема на звукових частотах, оскільки це одиночний потік цифрової аудіоінформації), тому стислий звуковий діапазон є вимірюваним ознакою розсіювання світла всередині волокна. Кульмінація: Чим менше коефіцієнт розсіювання волокна, тим менше спотворень можна почути в підсумковому аналоговому аудіосигналів.

В системі Toslink є інший механізм виникнення серйозних спотворень. Волокно має відносно великий діаметр (1,0 мм) і світлодіодний джерело світла також відносно великий, через що світло входить в волокно під безліччю різних кутів. Навіть якби волокно мало ідеальну структуру, сигнал поширюється не одночасно, оскільки світлові промені, що входять під різними кутами, відрізняються довжиною пройденого шляху і виводяться з різними затримками.

Практично повним вирішенням даної проблеми є використання сотень набагато більш тонких волокон в пучку діаметром 1,0 мм. Так як кожне волокно має строго обмежений кут входження світлового променя, мінливість характеристик і коефіцієнт розсіювання набагато менше. Цей ефект закритою діафрагми аналогічний тому, як пинхол-камери може робити фотографії без об'єктива. Знімок можна зробити, пропускаючи світло всередину тільки в дуже обмеженому діапазоні кутів, в той час зняття об'єктива з відкритою діафрагмою зробить фотографію неможливою. У многоволоконного оптичний кабель потрапляє менше світла, але той, який потрапляє всередину волокон, виводиться з набагато меншою тимчасової обвідної.

Таким чином, проблема насправді одна - розсіювання світлового променя в інтервалі часу. Для поліпшення результатів передачі є два засоби - зменшення розсіювання всередині волокна (більш якісні полімери або кварц) і шляхом фільтрації кута входу світлового променя. Як це просто! Слухайте істинно натуральний звук, і насолоджуйтеся їм, за допомогою AUDIOQUEST Optilink Forest

0 відгуків

Відгуків про "AudioQuest opt 0.75m OPTILINK FOREST" ще немає.
Будьте першим!

Подібні товари

2 709  ₴
2 378  ₴

Ви дивилися

2 489  ₴