Код товару:
165042
В наявності
Ціна:
9 389  ₴
Обговорити

Характеристики

Общие характеристики
Бренд AudioQuest
Длина, м 0.75
Тип RCA
Встроенный фонокорректор Нет

Доставка

Нова пошта (по Україні)
безкоштовно від 1000 грн
Доставка 1-3 робочих дня
Нова пошта (кур'єром)
по тарифам перевізника
Доставка 3-5 робочих днів

Оплата

Готівковий розрахунок
Накладений платіж
Приват24
Безготівковий розрахунок (Банківський переказ)
В кредит
Оплата картою на сайті

Опис товару

AudioQuest Red River RCA (XLR) пара міжблочних аналогових аудіо кабелів

Фірма AudioQuest рада повідомити, що модельний ряд "Rivers" (Річки) аналогових міжблочних кабелів був істотно перероблений і розширений. Нова модель Red River являє початковий рівень серії, а на зміну ветеранам Diamond back і King Cobra прийшли дві нові моделі Mackenzie і третя нова «Річка» Yukon.

У AudioQuest Red River RCA (XLR) використовуються провідники з міді з цільним довгим зерном (Solid Long-Grain Copper - LGC) і вартість починається з $ 99 за метрову пару в версії RCA ($ 119 за метрову пару в версії XLR), в Mackenzie ($ 169 за метрову пару) і Yukon ($ 295 за метрову пару) застосовується кращий варіант міді, розроблений металургами фірми - мідь з ідеальною поверхнею + (Perfect-Surface Copper + PSC +). В якості ізоляційного матеріалу в Red River і Mackenzie застосовується спінений поліетилен з закачаним азотом (Nitrogen-Injected Foamed-Polyethylene), в моделі Yukon - поліетиленовим трубки, за допомогою яких можна зменшувати ще більше спотворень. У Red River застосовується система розсіювання спотворень за допомогою шару металу (Metal-Layer Noise-Dissipation System - NDS), а в Mackenzie і Yukon застосовується тришарова система розсіювання спотворень на основі вуглецю (Carbon-Based 3-Layer Noise-Dissipation System).

Кабелі Red River, Mackenzie і Yukon також оснащені штекерами, які представляють останні досягнення технічної думки в плані конструкції. Перш за все, це абсолютно нові розробки, так би мовити, з нуля. Крім того, з'єднувачі для Mackenzie і Yukon відфрезеровані з чистою червоної міді. Роз'єми для Red River з'єднані з проводом методом холодного зварювання і покриті позолотою. Клеми у Mackenzie і Yukon виготовлені з чистої міді і покриті методом Hanging-Silver, (підвішений в сріблі). Під час даного процесу клеми занурюються (підвішуються) в ванну з сріблом високого ступеня чистоти, в результаті чого утворюється дуже товста пластинка з безпосереднього срібла (Direct-Silver Plate).

Крім того, для потреб інсталяційних фахівців кабелі Red River і Mackenzie будуть запропоновані в хлорвінілових сорочках CL3 / FT4 метрової довжини або в котушках по 50 і 100 метрів. Клеми RCA і XLR для Red River і Mackenzie будуть доступні в комплекті або 10 комплектів по 4 штуки. Будуть також запропоновані обпресувальні кліщі.

AudioQuest Red River RCA (XLR)

  • Провідники з міді з цільним довгим зерном
  • Потрійна балансная геометрія з окремим проводом заземлення
  • Ізоляційний матеріал зі спіненого поліетилену з закачаним азотом
  • Система розсіювання спотворень за допомогою шару металу
  • Позолочені клеми з з'єднанням методом холодного зварювання
  • Доступні в чорно-червоній оплетке або хлорвінілової сорочці CL3 / FT4

0 відгуків

Відгуків про "AudioQuest Pair 0.75m Red River RCA" ще немає.
Будьте першим!

Подібні товари

9 351  ₴
9 130  ₴
8 478  ₴
9 456  ₴
9 799  ₴
9 699  ₴
9 199  ₴
9 199  ₴
8 499  ₴
9 323  ₴

Ви дивилися

9 389  ₴