Код товару:
147392
Нет в наличии
Ціна:
0
Обговорити

Характеристики

Общие характеристики
Бренд AudioQuest
Длина, м 2
Тип акустический
Встроенный фонокорректор Нет

Доставка

Нова пошта (по Україні)
безкоштовно від 1000 грн
Доставка 1-3 робочих дня
Нова пошта (кур'єром)
по тарифам перевізника
Доставка 3-5 робочих днів

Оплата

Готівковий розрахунок
Накладений платіж
Приват24
Безготівковий розрахунок (Банківський переказ)
В кредит
Оплата картою на сайті

Опис товару

Для провідників кабелю AUDIOQUEST Rocket 44 використовуються ретельно підібрані поєднання довгозернистим міді, шліфованої міді і шліфованої міді надвисокої ступеня очищення. LGC як провідний матеріал містить менше оксидів, забруднень і межзеренное кордонів і забезпечує виразно вищі Аудіохарактерістікі. Вражаюче гладка і чиста шліфована поверхня PSC усуває різкість звучання і в значній мірі збільшує його прозорість. Мідь сорти PSC + є основною в складі провідників AUDIOQUEST Rocket 44.

Негативні провідники кабелю AUDIOQUEST Rocket 44 мають частково провідну ізоляцію з поліетилену з вмістом вуглецю. Цей чудовий матеріал послаблює радіочастотні шуми і запобігає подальше їх потрапляння в тракт підсилювача. Позитивний ефект для звукових сигналів полягає в зниженні електромагнітних завад і поліпшенні розмірності, що спостерігається при зниженні радіочастотних перешкод в звуковому тракті. В позитивних провідниках кабелю AUDIOQUEST Rocket 44 використовується ізоляція зі спіненого поліетилену, так як повітря майже не поглинає енергію, а поліетилен не створює великих втрат і має «щадний» профіль спотворень. Завдяки наявності повітря у спіненому поліетилені останній викликає набагато менший ефект расфокусірованності в порівнянні з іншими матеріалами. Взаємодія між провідниками визначає основні електричні характеристики кабелю (ємність і індуктивність). Однак навіть якщо ці змінні зберігаються в належному рівновазі, взаємодія між провідниками може відрізнятися, роблячи значний вплив на звукові сигнали.

Навивка «четвірка з подвійною зіркою» кабелю AUDIOQUEST Rocket 44 забезпечує значне поліпшення динамічного контрасту і розбірливість інформації в порівнянні з аналогічними провідниками, які використовуються параллельно.Проводнік будь-якого розміру або форми має певний профіль спотворень. Оскільки радіально-симетричні провідники (цільні або циліндричні) мають мінімальні неоднорідності, будь провідник певного розміру володіє власною звуковою сигнатурою.

SST - це спосіб кардинального зменшення впливу подібних характерних дефектів шляхом використання точної комбінації провідників різного розміру. Використовувані в кабелі AUDIOQUEST Rocket 44 провідники різного розміру за технологією SST дозволяють отримати виключно чітке, чисте та динамічне звучання. AUDIOQUEST Rocket 44 - видатний однорукавне двухпроводной кабель. При поділі пар на стороні акустичної системи навівка «четвірка з подвійною зіркою» перетворює AUDIOQUEST Rocket 44 в повноцінний двухрукавний двухпроводной кабель завдяки магнітної незалежності кожного з чотирьох провідників.

Одиночній групі провідників «четвірка із зіркою» трохи не вистачало б продуктивності, оскільки вона має тенденцію до зміщення в бік високих частот. Інша група провідників «четвірка із зіркою» має тенденцію до зміщення в бік низьких частот. Вона більш потужна і не може похвалитися високою роздільною здатністю. Разом обидві групи провідників формують повністю оптимальну схему для передачі повного діапазону аудіосигналу. При поділі схема «четвірка з подвійною зіркою» єдиного кабелю AUDIOQUEST Rocket 44 забезпечує максимальні характеристики двухрукавного двухпроводного кабелю

0 відгуків

Відгуків про "AudioQuest Pair 2.0m ROCKET 44 SBW BAN/G" ще немає.
Будьте першим!

Ви дивилися