Код товару:
146870
Бренд:
AudioQuest
В наявності
Ціна:
6 090  ₴
Обговорити

Характеристики

Общие характеристики
Бренд AudioQuest

Доставка

Нова пошта (по Україні)
безкоштовно від 3000 грн
Доставка 1-3 робочих дня
Нова пошта (кур'єром)
по тарифам перевізника
Доставка 3-5 робочих днів

Оплата

Готівковий розрахунок
Накладений платіж
Приват24
Безготівковий розрахунок (Банківський переказ)
В кредит
Оплата картою на сайті

Опис товару

Цей кабель серії Rocket з навивкой «четвірка з подвійною зіркою» не виглядає традиційно як зовні, так і всередині. Вишукане поєднання особливих матеріалів і досконалий дизайн дозволяють кабелю Rocket відповідає вимогам музики будь-якого типу.
Провідники з суцільнометалевої довгозернистим міді / шліфованої міді (LGC / PSC).
У цих моделях кабелів для провідників застосовуються скрупульозно підібрані поєднання довгозернистим міді і шліфованої міді надвисокої ступеня очищення. LGC як провідний матеріал містить менше оксидів, забруднень і межзеренное кордонів і гарантує найбільш високі аудіо показники. Приголомшливо рівна і чиста шліфована поверхня PSC прибирає різкість звучання і в істотно збільшує його прозорість.
Система розсіювання шумів (ізоляція) на основі вуглецю.
Негативні провідники кабелю цієї моделі кабелю мають частково проводить ізоляцією з поліетилену з вмістом вуглецю. Цей матеріал зменшує радіочастотні спотворення і не дає подальше їх потрапляння в тракт підсилювача. Позитивний ефект для звукових сигналів полягає в зниженні електромагнітних спотворень і поліпшення розмірності, що спостерігається при зниженні радіочастотних перешкод в звуковому тракті. В позитивних провідниках цих кабелів застосовується ізоляція зі спіненого поліетилену, завдяки чому повітря майже не поглинає енергію, а поліетилен не створює великих втрат і має знижений профіль іскаженій.Благодаря присутності повітря у спіненому поліетилені повітря викликає значно менший ефект расфокусірованності в порівнянні з іншими матеріалами.
Навивка «Четвірка із зіркою».
Гарантує більш покращений динамічний контраст і чіткість інформації в порівнянні з типовими провідниками, які застосовуються паралельно.
Технологія розсіяного спектра (SST).
Провідник будь-якого розміру або форми має певний профіль спотворень. Оскільки радіально-симетричні провідники (цільні або циліндричні) мають мінімальну неоднорідністю, будь провідник певного розміру має власну звукову сигнатуру. SST - це спосіб радикального зменшення впливу аналогічних характерних дефектів шляхом застосування точної комбінації провідників різного розміру. Застосовувані в цих кабелях провідники різного розміру за технологією SST гарантують отримати найбільш чітке, прозоре і динамічне звучання.

Двопровідне підключення.

Ця модель кабелю є неабияким однорукавне двопровідним кабелем. При поділі пар на стороні акустичної системи навівка «четвірка з подвійною зіркою» перетворює Rocket 33 в повноцінний двухрукавний двухпроводной кабель завдяки магнітної незалежності кожного з чотирьох провідників. Одиночній групі провідників «четвірка із зіркою» дещо не вистачало б продуктивності, тому що вона має тенденцію до зміщення в бік високих частот. Інша група провідників «четвірка із зіркою» має тенденцію до зміщення в бік низьких частот. Вона більш потужна і не може гарантуватися високою роздільною здатністю. Разом обидві групи провідників формують повністю оптимальну схему для передачі повного діапазону аудіо сигналу. При поділі схема «четвірка з подвійною зіркою» єдиного кабелю Rocket 33 гарантує максимальні характеристики двухрукавного двухпроводного кабелю.

Роз'єми.

AudioQuest пропонує широкий вибір високоякісних роз'ємів, гарантіруюющіх надійне підключення кабелю Rocket 33 до будь-якого обладнання. Якість - це звук з малим коефіцієнтом спотворень, а не обов'язковий приємний ефект. Позолочені або посріблені роз'єми AQ виглядають досить традиційно, оскільки шар металу завдано безпосередньо на роз'єм. Під цим покриттям відсутня сяючий і різко звучить проміжний шар нікелю. PK-вилки виробництва AQ м'які, так як метал кращої якості м'якше, що дозволяє легше домогтися високоякісного з'єднання. Для обладнання з роз'ємами типу «банан» або BFA компанія AQ виробляє перехідники PK-BFA / Banana, що володіють безпрецедентні характеристики в порівнянні з традиційними латунними.

Застосування.

Пластикові електроізоляційні трубки на обох кінцях кабелю Rocket 33 промарковані «Speaker End» [Сторона АС] і «Amp End.» [Сторона підсилювача]. Необхідно звертати увагу на маркування при підключенні кабелів.

0 відгуків

Відгуків про "AudioQuest Rocket 33 SBW BFAS 1.0m" ще немає.
Будьте першим!

Подібні товари

Ви дивилися

6 090  ₴