Код товару:
170707
Бренд:
EMOTIVA
Виробник:
Emotiva
В наявності
Ціна:
102 501  ₴
Обговорити

Характеристики

Общие характеристики
Бренд EMOTIVA
Виробник Emotiva

Доставка

Нова пошта (по Україні)
безкоштовно від 3000 грн
Доставка 1-3 робочих дня
Нова пошта (кур'єром)
по тарифам перевізника
Доставка 3-5 робочих днів

Оплата

Готівковий розрахунок
Накладений платіж
Приват24
Безготівковий розрахунок (Банківський переказ)
В кредит
Оплата картою на сайті

Опис товару

BasX MC1 — це високопродуктивний процесор об’ємного звучання для кінотеатрів, який підтримує відео 4k UHD, включаючи HDR і Dolby Vision, покращений ARC (eARC), а також найновіші формати об’ємного звучання Dolby Atmos і DTS:X.

BasX MC1 — це високопродуктивний 13.2-канальний AV-процесор об’ємного звучання, який підтримує відео 4k UHD, включаючи HDR і Dolby Vision, покращений ARC (eARC), а також найновіші формати об’ємного звучання Dolby Atmos і DTS:X. MC1 має шість відеовходів HDMI 2.0b і підтримує покращений ARC (eARC). Нещодавно вдосконалена версія нашого механізму автоматичної корекції приміщення EmoQ автоматизує акустичну корекцію та калібрування системи за лічені хвилини. MC1 також пропонує кілька аналогових і цифрових аудіовходів, включаючи внутрішній високопродуктивний вхід Bluetooth.

Інтуїтивно зрозуміла система меню робить MC1 простим у налаштуванні та експлуатації за допомогою пульта дистанційного керування з інфрачервоним підсвічуванням, що входить у комплект, і чіткого лаконічного екранного дисплея. MC1 також можна керувати більшістю програмованих універсальних пультів дистанційного керування та цілими системами домашньої автоматизації через інфрачервоні команди або дротові команди, отримані через інтерфейс RS-232.

Як і будь-який продукт із серії BasX, MC1 має дві важливі функції, яких ви не знайдете в більшості інших компонентів у цьому ціновому діапазоні: видатну аудіо та відео продуктивність із чудовою якістю збірки. BasX MC1 — справжній аудіофільський компонент, розроблений і створений професіоналами для забезпечення виняткової продуктивності, яку можуть оцінити як аудіофіли, так і звичайні слухачі. MC1 також оснащений точними високошвидкісними відеоперемикачами, які направляють відео безпосередньо з вибраного входу на вихід без будь-якої сторонньої обробки, гарантуючи, що ви й надалі отримуватимете абсолютно найкращу можливу якість зображення з джерел відео HD та 4k UHD разом із підтримка як ARC, так і Enhanced eARC.

Кінопроцесор Emotiva BasX MC1 поєднує в собі простоту управління, видатну продуктивність відео та аудіо, неймовірну цінність і забезпечує справді зіркове враження від аудіо та відео.

Особливості:

 • Підтримка поточного об’ємного звучання та аудіоформатів із ефектом занурення, включаючи Dolby TrueHD, DTS HD Master Audio, Dolby Atmos і DTS:X. MC1 підтримує до тринадцяти основних і об’ємних звукових каналів, а також до двох сабвуферів.
 • Виняткова якість відео зі швидким безпомилковим перемиканням до шести входів HDMI, усі з яких підтримують HDMI 2.0b і HDCP 2.2, відео 4k UHD і HDR (включаючи HDR10, HDR10+ і Dolby Vision).
 • Внутрішній приймач Bluetooth для потокової передачі аудіо з вашого смартфона та інших мобільних аудіоджерел.
 • Підтримка як стандартного ARC (Audio Return Channel), так і eARC (Enhanced ARC).
 • Emo-Q™ Advanced Automatic Room Correction System автоматично калібрує MC1 для оптимальної якості звуку з вашою системою у вашій кімнаті для прослуховування (калібрований вимірювальний мікрофон із внутрішнім буферним підсилювачем у комплекті).
 • Чудова якість звуку, що забезпечується вдосконаленими декодерами об’ємного звуку та високооптимізованою аналоговою аудіосхемою.
 • Інформація про стан у режимі реального часу надається VFD-дисплеєм на передній панелі та зручним екранним дисплеєм.
 • Зручні параметри керування, включаючи повнофункціональний інфрачервоний пульт дистанційного керування з підсвічуванням (потрібні батарейки типу AA), кнопки навігації по меню на передній панелі та регулятор гучності на передній панелі.
 • Інфрачервоний пульт дистанційного керування, що входить у комплект, забезпечує прямий вибір аудіо- та відеоджерел однією кнопкою, доступ до системи меню MC1 і оснащений сенсорними кнопками з підсвічуванням.
 • Кілька варіантів дистанційного керування, включаючи RS-232.
 • Оновлення прошивки через USB-накопичувач - підключення до комп'ютера не потрібне.
 • Компактний форм-фактор і сучасна естетика дозволяють легко знайти місце для MC1 практично в будь-якій кімнаті або аудіо стійці.
 • Повна трирічна гарантія Emotiva.

Розширена підтримка ARC

MC1 забезпечує повну підтримку стандартного ARC (Audio Return Channel) для пристроїв, які не підтримують eARC.

Для пристроїв, які підтримують новий стандарт eARC (Enhanced ARC), MC1 визначить це та ввімкне підтримку eARC.

Примітка: лише вихід HDMI №1 на MC1 підтримує ARC та eARC.

Примітка. На більшості телевізорів лише один вхід HDMI підтримує eARC, тому переконайтеся, що MC1 підключено до цього входу. На додаток до цього, на багатьох телевізорах eARC має бути спеціально ввімкнено, тому переконайтеся, що eARC увімкнено в меню конфігурації вашого телевізора.

Активне перемикання виходу HDMI

Відповідно до стандарту HDMI, якщо у вас є два пристрої з різними відеоможливостями, підключеними до двох виходів на MC1, і обидва увімкнені, ваше відеоджерело погодить відеоформат, який підтримується обома, і MC1 надішле те саме відео сигнал для обох пристроїв. Так, наприклад, якщо у вас є телевізор 4k і телевізор 1080p, і лише телевізор 4k увімкнено, він прийматиме сигнал 4k; однак, якщо обидва телевізори ввімкнено, обидва отримуватимуть відеосигнал 1080p (оскільки це формат найвищої роздільної здатності, який підтримують обидва телевізори). Ця ж вимога справедлива і для деяких інших функцій, наприклад HDR.

На жаль, багато сучасних телевізорів і проекторів неправильно повідомляють про свій стан процесору та вихідному пристрою. У результаті цього, наприклад, ви можете виявити, що ви не отримуєте відео 4k на телевізорі 4k, якщо телевізор 1080p фізично не від’єднано (відключено від мережі).

MC1 має спеціальну функцію, яка дозволяє уникнути подібних проблем. На MC1 ви можете тимчасово вимкнути кожен вихід HDMI окремо. Отже, у прикладі вище, вимкнувши вихід HDMI, підключений до телевізора 1080p, коли цей телевізор не використовується, ви можете запобігти обмеженню відеосигналу 4k, який надсилається на ваш телевізор 4k.

Розширена автоматична корекція приміщення EMO-Q

MC1 містить останню та найдосконалішу версію нашої автоматичної системи корекції кімнати EMO-Q. EMO-Q тепер відображає візуальний інтерфейс, який містить графіки як виміряної, так і скоригованої реакції кімнати. Тепер канали також можна тестувати окремо та індивідуально коригувати результати.


0 відгуків

Відгуків про "AV-процесор Emotiva BasX MC1 13.2 Cinema Processor" ще немає.
Будьте першим!

Ви дивилися

102 501  ₴