164 999  ₴
99 999  ₴
214 999  ₴
149 999  ₴
324 999  ₴
109 999  ₴
209 588  ₴
227 813  ₴
65 327  ₴
129 600  ₴
154 913  ₴
193 185  ₴
Переглянути ще
Сторінка 1 (всього сторінок 4)

AV ресивер  – це складний і багатофункціональний пристрій, який забезпечує вашу акустичну систему якісним і багатоканальним звуком. І зовсім недарма про цей компонент говорять, як про «серце» акустичного комплексу чи домашнього кінотеатру. Саме ця деталь є однією з найважливіших ключів до ідеального та багатообіцяючого об'ємного звучання.

AV ресивер зазвичай розміщується між системою акустики та джерелом звуку, наприклад, це може бути DVD-програвач, комп'ютери тощо. Часто навіть відеосигнал передається на екран або монітор за допомогою ресивера.

Ресивери в силу свого багатого функціоналу є складними пристроями, які вдало поєднують у собі відразу кілька компонентів під одним корпусом. Одні виконують роль стандартного підсилювача для поліпшення звукопередачі, а другі – підсилювача для збільшення потужності звучання. Крім цього дане обладнання здатне декодувати та керувати цифровими саундтреками або звуковими доріжками під час прослуховування (перегляду) аудіо та відеозапису.

Майже всі ресивери, як правило, містять блоки передпідсилювачів, які допомагають користувачам з легкістю підключати пристрій до одного і наступних джерел. Наприклад, від телевізора до комп'ютера. При цьому зміна джерел здійснюється шляхом натискання однієї кнопки. Власне і відрізняється AV-ресивер від AV процесора наявність каскадного блоку посилення.

Більшість ресиверів здатні здійснювати швидке налаштування звучання залежно від розмірів та акустичних особливостей житлового чи будь-якого іншого приміщення.

Купити av ресивер з підтримкою 3D, з високою вихідною потужністю та значними можливостями можна в даній рубриці. Наш інтернет магазин Леквар готовий вам запропонувати фірмові ресивери за прийнятними цінами. Тут на вас чекають різноманітні моделі популярних компаній зі світовим ім'ям. Наприклад, ви знайдете AV ресивери Onkyo, Sherwood, Pioneer та інші.