6 129  ₴
7 410  ₴
3 198  ₴
3 343  ₴
3 960  ₴
Переглянути ще
Сторінка 1 (всього сторінок 2)

Автосабвуфери не просто потрібна деталь, але і окрема частина акустичної системи. За допомогою апаратури відтворюються низькі частоти, загальна якість музики поліпшується. З класичних динаміків неможливо отримати потрібний тиск, глибокий бас, тому впроваджують сабвуфер.

Як вибрати

Така музична техніка використовується для програвання треків при найнижчому регістрі. Без неї треки будуть неповноцінними і бляклими. Сьогодні можна купити пасивний сабвуфер в авто або активний. Вони відрізняються конструкцією, методом підключення і функціями. У будь-якому випадку потрібно знати кілька критеріїв вибору:

  1. Потужність - чим вона вища, ніж глибше бас і запас продуктивності, але значення не повинно бути більше можливостей підсилювача.
  2. Метод підключення - активні моделі поширені, що викликане простою інсталяцією і настройками. З'єднання проводиться прямо до головного пристрою, але мінус в неможливості побудови якісної системи. Пасивні моделі підключаються до підсилювача, відрізняються широкими настройками і поліпшеними параметрами.
  3. Корпус - буває закритого і відкритого типу. Залежить від музичних уподобань.

Ще в обладнанні буває фазоинвертор, у якого кілька переваг:

  1. Невелика навантаження на електросистему транспорту.
  2. Відмінний звук і бас без хрипів.
  3. Компактність.
  4. Простий монтаж.

За якість відтворення відповідає і місце монтажу сабвуфера. В даному випадку без професійної консультації не обійтися.

Як отримати на сайті

Підібрати і купити дачу та одержання сабвуфер в машину з якісним звучанням можна прямо на сайті. Краще орієнтуватися на перевірені бренди, що дасть гарантію тривалого терміну експлуатації. Відразу визначитися з типом обладнання, видом корпусу і іншими характеристиками. З ними допоможуть розібратися співробітники сайту за контактними телефонами. Якщо досвіду і знань досить, угода оформляється онлайн самостійно. Для цього меню інтуїтивно зрозуміле, заповнюється кошик, вказуються дані доставки, і проводиться оплата.