12 040  ₴
16 931  ₴
13 395  ₴
38 488  ₴
26 242  ₴
24 455  ₴
20 331  ₴
26 325  ₴
30 780  ₴
200 202  ₴
193 602  ₴
132 002  ₴
Переглянути ще
Сторінка 1 (всього сторінок 3)

CD програвач - один з найпопулярніших пристроїв, здатних отримувати і відтворювати сигнал у стереосистемах High-End, незалежно від їх цінового діапазону. Цей апарат багатьом знайомий, оскільки він легко зчитує будь-яку цифрову інформацію з компакт-диска та декодує її. Цікаво, що саме цей невеликий пристрій не втрачає колишню популярність ось уже понад 15 років.

Сьогодні можна зустріти класичні програвачі, що становлять якесь одноблочне обладнання, яке чудово поєднує потрібні функціональні вузли при підключенні пристрою до підсилювача. CD програвач більш складних моделей можуть складатися відразу з декількох блоків і включають ЦАП (цифровий аналоговий перетворювач) і CD-транспорт.

Якщо ви хочете купити програвач CD, вам варто заглянути в наш інтернет магазин техніки. Тут на вас чекає затишна атмосфера, широкий асортимент, доброзичливі та досвідчені фахівці, та якісна продукція світової популярності. На вас чекають сучасні програвачі Burmester 102, CD-плеєри та багато іншого.

Як класифікують програвачі CD?

Програвач CD можна умовно класифікувати на пристрої, призначені для радіомовлення, переносні та спеціалізовані апарати. Іноді можна зустріти пристрої із встановленими в них "чейнджерами", розрахованими на 5 дисків. Залежно від ваших потреб, ви можете вибирати класичні або професійні програвачі з можливістю прослуховувати один, два і більше дисків.

Якщо ви хочете придбати якісний CD пристрій, інтернет магазин Леквар допоможе вам це зробити. Додатково ви зможете купити супутнє для програвача товари, наприклад, підсилювачі звуку, акустику та ресивер або більш портовної акустики. Наші фахівці проконсультують щодо вибору програвача, його налаштувань, експлуатації та встановлення.

Звертайтеся до нашого інтернет магазину вже сьогодні, і насолоджуйтесь якісним CD-обладнанням, яке прослужить вам довгі роки.