Код товару:
170954
Бренд:
Solid state Logic
Виробник:
Solid state Logic
В наявності
Ціна:
25 449  ₴
Обговорити

Характеристики

Общие характеристики
Бренд Solid state Logic
Виробник Solid state Logic

Доставка

Нова пошта (по Україні)
безкоштовно від 3000 грн
Доставка 1-3 робочих дня
Нова пошта (кур'єром)
по тарифам перевізника
Доставка 3-5 робочих днів

Оплата

Готівковий розрахунок
Накладений платіж
Приват24
Безготівковий розрахунок (Банківський переказ)
В кредит
Оплата картою на сайті

Опис товару

Опис DAW-контрлера SSL UC1

SSL UC1 - DAW-котролер, що забезпечує швидке, інтуїтивно зрозуміле управління за допомогою функції вбудованих модулів, що підключаються, Native Channel Strip 2 і Bus Compressor 2. Вони можуть похвалитися точним цифровим моделюванням, запуском зовнішніх сайдчейнів і багатьма іншими функціями, запитуваними користувачем.

Ергономіка консолі та робочий процес

Девайс об'єднує ергономічний робочий процес легендарних аналогових консолей виробника з вражаючими звуковими характеристиками їхніх плагінів. Компонування кодерів, перемикачів і колірних груп забезпечує ергономіку професійної консолі, яка легко інтегрується з найсучаснішими на сьогоднішній день модулями, що підключаються. Безліч параметрів можна контролювати одночасно і точно, надаючи вам виробничий інструмент, який розвиває м'язову пам'ять, забезпечує неперевершену звукову гнучкість і вселяє впевненість.

Особливості пристрою

UC1 - це апаратний контролер, що під'єднується, зі спеціальною ручкою для кожної функції управління еквалайзером каналу та динамікою, центральною секцією з повними елементами управління компресором шини та автентичним вимірювачем зменшення посилення з рухомою котушкою. Підсумовування цих функцій дає творчий, інтуїтивно зрозумілий і, в остаточному підсумку, ефективний спосіб управління новими плагінами в рамках сеансу DAW.

Компресор смуги та шини

В основі станції лежать елементи управління компресором шини. Його автентична компоновка і вимірювання створюють враження, ніби ви керуєте апаратною машиною, вбудованою в центральну частину. З класичним вимірювачем зменшення посилення з рухомою котушкою, який використовується з 1970-х років, він представляє постійні часу шинного компресора і характеристики зменшення посилення, щоб продюсери та інженери точно знали, як він реагує з їхніми інструментами, підгрупами і шиною мікшування.

ПЗ

Підключіть пристрій до комп'ютера Mac/Windows за допомогою будь-якого з кабелів, що додаються (USB Type-C або USB Type-A), і перемикайтеся між трьома під'єднаними DAW, такими як Pro Tools, Logic Pro або Ableton Live. Завдяки інтелектуальним світлодіодним кільцям, 16-сегментним вимірювачам вводу/виводу й автентичному вимірювачу компресора шини з рухомою котушкою, модель забезпечує негайний і постійний візуальний зворотний зв'язок. Змініть маршрутизацію і завантажте попередні налаштування одним натисканням кнопки та під'єднайтеся до програмного забезпечення SSL 360, щоб одночасно працювати з кількома плагінами.

Характеристики:

  • Плагіни: SSL Native Channel Strip 2 і Bus Compressor 2
  • Елементи управління: ручка для управління функціями плагінів
  • Дисплей: вбудований дисплей
  • Корпус: високоякісний суцільнометалевий корпус з матовою анодованою верхньою панеллю
  • Підключення: USB
  • ПЗ: SSL 360 для Mac і ПК
  • Розміри: не вказані виробником
  • Вага: не вказано виробником

0 відгуків

Відгуків про "DAW-контролер SSL UC1" ще немає.
Будьте першим!

Подібні товари

23 166  ₴

Ви дивилися

25 449  ₴