Характеристики
Общие характеристики
|
|
Бренд | Dynavoice |
Доставка
Оплата
Опис товару
Dynavoice Challenger CSB-V15 так само вражає своїми розмірами, як і продуктивність, і, незважаючи на його масивний зовнішній вигляд, надміцний корпус та загальний інноваційний дизайн роблять його ідеальним для будь-якого типу стереосистем та домашніх кінотеатрів. CSB-V15 має низькочастотний динамік, оптимізований для Klippel™, з алюмінієвим дифузором, подвійною системою охолодження та корпусом з HDF із внутрішніми розпірками та передньою панеллю товщиною майже чотири сантиметри. Фронтальна конструкція щілинного порту, безліч функцій та високоякісні компоненти забезпечують продуктивність CSB-V15, яка ставить його на перше місце у 15-дюймовому сегменті.
Підсилювач класу A/B робить сабвуфер CSB-V надзвичайно універсальним. Вони мають входи RCA/LFE, а вихід RCA дозволяє легко з'єднати два (або більше) сабвуфер разом. Високорівневий вхід дозволяє підключати сабвуфер безпосередньо до акустичних кабелів підсилювача, а тригер 12 підключається до підсилювача, якщо він у вас є.
Сабвуфери CSB-V оснащені Dynavoice X-Change, параметричним еквалайзером, що дозволяє регулювати критичну частоту 63 Гц -3 дБ, 0 дБ або +3 дБ. Разом з вбудованим кросовером та фазовим регулюванням ви можете повністю адаптувати звук до вашого оточення та ваших власних уподобань прослуховування.
Плата Dynavoice X-Type Board являє собою нижню пластину, що дозволяє використовувати або м'які ніжки, що амортизують, або входять в комплект акустичні ніжки, що амортизують. Плата Dynavoice X-Type також підвищує стабільність, покращуючи цілісність корпусу, зводячи вібрації до мінімуму для кращого сприйняття сабвуфера.
0 відгуків
Будьте першим!