Код товару:
150240
В наявності
Ціна:
205 002  ₴
Обговорити

Характеристики

Общие характеристики
Колір білий
Бренд EarthQuake

Доставка

Нова пошта (по Україні)
безкоштовно від 1000 грн
Доставка 1-3 робочих дня
Нова пошта (кур'єром)
по тарифам перевізника
Доставка 3-5 робочих днів

Оплата

Готівковий розрахунок
Накладений платіж
Приват24
Безготівковий розрахунок (Банківський переказ)
В кредит
Оплата картою на сайті

Опис товару

Серія Supernova MKVII (Mark 7) уособлює сучасний дизайн сабвуфера. Серія MKVII - це безкомпромісна продуктивність та чудова технологія у поєднанні з найвишуканішою у світі низькочастотною характеристикою. MKVII розроблений та спроектований так, щоб вийти за рамки норми досконалості. Володіючи великою кількістю запатентованих технологій та нагород за випробування, ніж будь-який інший сабвуфер, MKVII продовжує спадщину легендарних серій MKVI та MKV. MKVII відрізняється від своїх попередників введенням унікального корпусу, який був спеціально вигнутий для зменшення внутрішнього резонансу та дифракції, що дозволяє MKVII створювати чіткіші баси та ще більш точний відгук.

Якщо ви мрієте про безкомпромісну продуктивність LFE з чудовою динамікою та ефективністю у поєднанні з швидкою та точною артикуляцією, MKVII – очевидний вибір. MKVII може легко створювати нижні октави у високоякісній стереосистемі або додавати вибухові ефекти LFE у великих системах об'ємного звучання. Більшість ґрунтується на регулюванні рівня гучністю, яка є дуже простою функцією вирівнювання. Еквалайзер не враховує труднощів, пов'язаних з фазою та часом прослуховування. MKVII має справжню корекцію приміщення, яка враховує відображення, заломлення, прибуття та еквалайзер. Це повне DSP-рішення забезпечує оптимальну акустичну інтеграцію в будь-якому приміщенні. Запатентована технологія класу J демонструє квантовий стрибок у технології підсилювачів. Революційний аспект класу J полягає у його здатності поєднувати високу ефективність у 99% з винятковим контролем низьких частот. Class J - це еволюція технології PWM, яка поєднує у собі розширений багаторівневий зворотний зв'язок з інтелектуальним контролером. Він модулює напругу живлення та частоту перемикання виходу в режимі реального часу залежно від частоти та амплітуди вмісту вхідного сигналу. Цей підвищений рівень інтелекту підсилювача забезпечує кілька очевидних переваг, таких як збільшення запасу температури за рахунок оптимального використання енергії підсилювачем, різко покращені характеристики низьких частот і можливості динамічної потужності. Це призводить до сильнішого звукового впливу, який додає звучання, що зазвичай звучить тільки на живих концертах. Це у поєднанні з чудовою артикуляцією; нюанси та деталі відтворюються MKVII, але ігноруються традиційними сабвуферами.

Реальні характеристики

Запатентовані технології у поєднанні з надзвичайно потужним джерелом живлення роблять підсилювач IQ600 здатним забезпечувати безперервне безперервне живлення. Джерело живлення засноване на жорсткому тороїдальному трансформаторі 750 ВА з малим регулюванням, виготовленому з кремнієвої сталі. Великий і важкий трансформатор забезпечує стабільне живлення без падіння напруги навіть за суворої та безперервної роботи. Підсилювач IQ600 забезпечує 1200 Вт безперервно протягом необмеженого часу з коефіцієнтом амплітуди 18 дБ та 600 Вт TSP (True Sine Wave Power). Це реальна робоча потужність, яку підсилювач може видавати, і потужність, яку драйвер НЧ спроектував так, щоб витримувати і використовувати. потужності підсилювача IQ600 домінуючий LFE. SLAPS - це запатентована система, яка значно підвищує ефективність сабвуфера та можливості для відтворення наднизьких частот. SLAPS означає симетрично завантажену аудіо-пасивну систему. Як видно з назви, SLAPS побудований симетрично, що відрізняє його від традиційних пасивних пристроїв. SLAPS поєднує ідентичні компоненти у своїй підвісці та конструкції, гарантуючи, що пристрій рухається однаково в обох напрямках. Революційна ефективність та продуктивність – результат пневматичного зв'язку між SLAPS та активним водієм Magma-X. SLAPS долає обмеження, відомі з традиційних закритих та портованих конструкцій, які запобігають радикальному відхиленню та глибокому відгуку.

Особливості:

 • Запатентована SLAPS (симетрично завантажена аудіо пасивна система) li>
 • Підсилювач earthquake класу J
 • Ручний вимикач
 • Автоматичний вимикач
 • ІК вхід
 • Кросовер з перемикачем байпаса
 • Дозвуковий фільтр
 • Затримка фази
 • Фазовий перемикач
 • Ручне налаштування посилення каналів 1 та 2
 • Повна та просунута корекція номера
 • RCA входи
 • Збалансовані XLR входи

0 відгуків

Відгуків про "EarthQuake Supernova MKVII-15PIANO White" ще немає.
Будьте першим!

Подібні товари

209 999  ₴
214 999  ₴
211 600  ₴
199 672  ₴
207 400  ₴
184 502  ₴
205 002  ₴
217 302  ₴
196 802  ₴
217 302  ₴
214 022  ₴

Ви дивилися

205 002  ₴