Сторінка 1 (всього сторінок 1)

Фонокоректор - це один з найбільш важливих елементів акустичного комплексу, призначеного для прослуховування грамплатівок. Цей пристрій допомагає коригувати і посилювати сигнал, що надходить з пластинки, роблячи звук більш реалістичним і насиченим. При цьому спочатку звук надходить спочатку на головку, що знімається, потім на підсилювач.

Залежно від різновиду моделі фонокоректор може бути трьох типів: універсальним і зробленим для ММ і МС-картриджів (підходять для головок відповідного типу). У нашому інтернет-магазині ви знайдете коректори на будь-який смак та колір. Лише якісне обладнання від європейських виробників. Наприклад, у нас ви знайдете фонокоректори Pro-Ject, Cambridge Audio, Vincent, Exposure та інші. Фонокоректори – необхідний атрибут будь-якого якісного та потужного звуку.

Загальні дані про фонокоректор

У новачків світу музики часто виникає питання: «Для чого потрібен фонокоректор?» Фонокоректор, як правило, розташовується між попереднім підсилювачем і LP-програвачем (за умови його повноцінного підключення до тонарму). Вибираючи відповідне вам обладнання, ви можете домагатися ексклюзивного звучання вашої акустичної системи. Якщо детально розбирати процес роботи коректора, варто сказати про лінійний вхід підсилювача і звукової карти. Вони налаштовані на певний вид звукового сигналу. У свою чергу, головка програвача також отримує своєрідний сигнал, що володіє надзвичайно низькою частотою (інтенсивність передачі сигналу безпосередньо залежить від розміру і виду головки).А фонокоректори допомагають вловити і посилити низький сигнал, доводячи його до межі звичайного аудіо сигналу в 150-200 мВ (такий перероблений сигнал вже є сенс передавати на вхід аудіокасет і дисків).

Крім того, фонокоректори не просто підлаштовуються під різновид і розмір головки програвача, але і здатні реагувати на опір магнітної системи, що виникає. Вони також можуть регулювати рівень низьких та високих частот на вихідному сигналі.

Придбати фонокоректор з відмінними експлуатаційними якостями та технічними характеристиками ви завжди можете у нашому інтернет-магазині. Наш інтернет магазин Леквар допоможе вам підібрати якісну модель з широкими можливостями і гарантією якості. Вбудований фонокоректор не тільки гарантує отримання високої якості звуку, але й захаращує простір будь-якої кімнати.

Як вибрати хороший фонокоректор для вінілу?

Вибір якісного та гарного фонокоректора – це важливий момент у житті будь-якого меломана. З цією метою вам слід звернутися до наших спеціалістів. Наші менеджери з радістю підкажуть, за яким принципом варто вибирати фонокоректор, яка модель вам підійде і т.п. Ми виберемо для вас тільки той пристрій, який ідеально підійде для вашої акустичної системи та вінілових програвачів.