Код товару:
152119
В наявності
Ціна:
162 000  ₴
Обговорити

Характеристики

Общие характеристики
Форма круглый
Длина 2.0 м
Внешняя изоляция ФЭП
Диэлектрик ФЭП
Количество проводников 19
Материал проводника посеребренная медь (OFC 8n)
Внешняя оплётка нет
Тип экрана полное покрытие 100%

Доставка

Нова пошта (по Україні)
безкоштовно від 3000 грн
Доставка 1-3 робочих дня
Нова пошта (кур'єром)
по тарифам перевізника
Доставка 3-5 робочих днів

Оплата

Готівковий розрахунок
Накладений платіж
Приват24
Безготівковий розрахунок (Банківський переказ)
В кредит
Оплата картою на сайті

Опис товару

Під час випуску в 2001 році кабелі Valhalla стали еталоном продуктивності в індустрії побутової електроніки і великим успіхом для Nordost, але до 2013 року настав час для нового сімейства Reference. Протягом багатьох років Nordost вдалося напрацювати передові технології виробництва і технологічні інновації, які покращують якість і точність виробничого процесу і просувають можливості їх продукції на раніше недосяжні рівні. Серія Valhalla 2 виграє від досягнень багатьох років досліджень і розробок у всіх аспектах її виробництва.

Кабель Valhalla 2 4K Ultra High Definition від конструкції до матеріалів був спеціально створений, щоб оптимізувати високошвидкісну цифрову передачу сигналів, одночасно усуваючи такі шкідливі фактори, як джиттер, таймінговие часу і перешкоди інтерференції. Кабель V2 4K UHD побудований з використанням провідників суцільний жили калібру 24 AWG з сріблястим покриттям, що дозволяє передавати надвисокочастотний струм, який використовується для перенесення TMDS (Transition Minimized Differential Signaling), для досягнення критичних швидкостей і відмінної передачі даних. На наступному кроці внедрется запатентована технологія Micro Mono-Filament від Nordost, що дозволяє току і напрузі переміщатися над поверхнею провідника, практично не зустрічаючи перешкод з боку ізоляції. Провідники розташовані в конструкції з двома осьовими екранованими парами, зменшуючи відстані передачі і помилки таймінгу, в той час як екранування нівелює руйнівні перехресні перешкоди.

Кабелі Ultra High Definition від Nordost механічно налаштовані для оптимальної візуальної та звукової продуктивності. Для досягнення цих чудових результатів впроваджена пропріетарна технологія, що забезпечує перевищення вимог до пропускної здатності 4K на довжину до 8 метрів. Кабель Valhalla 2 4K UHD є кабелем з запасом на майбутнє, який відповідає найвищим стандартам 4K, як визначено в DPL Labs.

Кабелі Valhalla 2 4K UHD виготовляються вручну на фабриці Nordost в штаті Массачусетс. Nordost - єдиний виробник кабелів, здатний проектувати кожну функцію інтерфейсу UHD, збирати і перевіряти продуктивність кожного виробленого 4K UHD кабелю. Зберігаючи виробництво цього кабелю в США, Nordost може забезпечити високу якість і дотримання стандартів специфікації, що неможливо для компаній, які передають своє виробництво на аутсорсинг.

Технічні характеристики

 • Тип: цифровий кабель HDMI
 • Конструкція: Micro Mono-Filament, дизайн з двома осьовими екранованими парами
 • Матеріал провідника: посріблена безкиснева мідь ОFС 8n (чистота 99.999999%)
 • Кількість провідників: 19 (24 AWG), суцільні сердечники
 • Ізоляція: фторований етилен-пропілен (FEP)
 • Екранування: повне покриття 100%
 • Швидкість поширення сигналу: 0.86
 • Форма перетину: круглий
 • Довжина: 2.0 м
 • Коннектори: позолочені екрановані коннектори HDMI 19 pin
 • Сертифікати: DPL 4K
 • 3D-сумісність: повна
 • HDMI Ethernet: підтримує

0 відгуків

Відгуків про "HDMI-кабель Nordost Valhalla 2 4K UHD 2м" ще немає.
Будьте першим!

Ви дивилися

162 000  ₴