2 050  ₴
7 627  ₴
2 050  ₴
5 063  ₴
4 312  ₴
3 960  ₴
924  ₴
528  ₴
8 200  ₴
3 026  ₴
30 800  ₴
Переглянути ще
Сторінка 1 (всього сторінок 2)

Аксесуари для Hi-Fi та Hi-End обладнання - це широкий спектр комплектуючих, які використовуються при створенні та експлуатації аудіо- та відеосистем. Умовно, представлені в каталозі аксесуари можна поділити на такі категорії:

  • Аудіо та відео роз'єми та конектори. Використовуються в аудіо- та відеоапаратурі для комутації різних компонентів систем, для виготовлення аналогових та цифрових кабелів.
  • Розетки, конектори, розетки. Апаратні роз'єми та розетки для установки в обладнанні та настінному варіанті, а також мережеві конектори для виготовлення шнурів живлення.
  • Акустичні термінали. Використовуються разом із акустичними кабелями передачі сигналу з виходу підсилювача на акустичні системи.
  • Адаптери. Розроблено для забезпечення сумісності між різними стандартами роз'ємів (аудіо, відео, мережевих).
  • Системи вібророзв'язування. Антирезонансні пристрої запобігають небажаним вібраціям при відтворенні аудіо і дозволяють максимально розкрити можливості аудіоапаратури, підвищують деталізацію звуку, якість його передачі у всьому діапазоні частот.
  • Засоби для догляду. Широкий спектр засобів для догляду за звуковідтворювальною апаратурою, що перешкоджають окисленню контактів, накопиченню статичної електрики, ефективно очищають робочі поверхні від пилу, що забезпечують нормальну працездатність вузлів та механізмів.

Де купити аксесуари для аудіо компонентів?

Інтернет-магазин Леквар пропонує не лише широкий асортимент кабельно-провідникової продукції, а й весь спектр аксесуарів, які знадобляться меломанам і тим, хто зайнятий у цій сфері професійно. Опис, інформація про те, скільки коштує товар, представлені в каталозі сайту. Замовити кабелі та аксесуари для аудіо- та відеообладнання можна з доставкою в міста України. Професійні консультації та швидка доставка замовлення роблять нашу співпрацю взаємовигідною.