Як обрати корм для свого домашнього улюбленця?
Як обрати корм для свого домашнього улюбленця?
Як обрати корм для свого домашнього улюбленця?
Як обрати корм для свого домашнього улюбленця?
Як обрати корм для свого домашнього улюбленця?

Напевно, перш ніж здійснити свою мрію і завести ласкавого кота або невгамовного песика, ви простудіювали гори спеціальної літератури та вирішили, що зробите все, аби забезпечити своєму улюбленцю довге й активне життя. Будь-який ветеринар вам скаже, що харчування відіграє тут одну з головних ролей. Як не загубитися серед різноманіття готових кормів і вибрати дійсно корисний варіант?

 

Останнім часом тренд здорового харчування набрав обертів не тільки серед людей — власники домашніх вихованців прагнуть купувати натуральну їжу і для своїх кішок і собак, з простим і зрозумілим описом інгредієнтів, які не нашкодять організму тварини. Ветеринари радять віддавати перевагу саме готовим кормам, попередньо впевнившись, що вони дійсно виготовлені з натуральних інгредієнтів і багаті корисними мікроелементами, а ще відповідають вимогам харчової безпеки.

 

Ніякої їжі зі столу

 

Думали, що ваша їжа, яку ви вибирали з особливою ретельністю для себе, абсолютно нешкідлива і цілком підійде для вашого вихованця? Радимо утриматися від експериментів і не годувати його тим, що лежить у вас на тарілці. По-перше, в домашніх умовах практично неможливо оптимально збалансувати всі необхідні речовини з урахуванням природних потреб вашого улюбленця. До того ж ви не можете бути впевненими, що ваш вихованець отримає дійсно необхідну кількість корисних речовин, адже їх нестача (так само, як і надлишок) може негативно позначитися на його здоров'ї. А ще така їжа дуже швидко псується, тому наготувати нічого не вийде.

 

Тільки натуральні готові корми

 

Майте на увазі, що готові раціони також потрібно вибирати з особливою ретельністю. Тут дуже важливо не брати перше, що попадеться під руку: враховуйте натуральність інгредієнтів, а також природні потреби вашого улюбленця (залежно від породи) і його спосіб життя.

 

Якісні готові раціони мають максимально збалансований склад, куди входять натуральний білок, отриманий з індички, курки, яловичини або лосося, вітаміни, мінерали, злаки — а це гарантія того, що ваш улюбленець отримає дійсно необхідну кількість мікронутрієнтів, з користю для свого здоров'я.

 

М'ясо — джерело натурального білка, який найбільше необхідний вихованцям. Білок, в свою чергу, є найважливішим постачальником амінокислот, які допомагають кішці або собаці залишатися активним, розвиватися і зміцнюють здоров'я. Саме тому, передусім, важливо перевірити, з чого складається готовий корм і скільки білка в ньому міститься.

 

Крім того, тваринам, як і нам, людям, необхідна клітковина. Але ж ви не будете годувати своїх Мурзиків і Тузиків сирими морквою або шпинатом? Тут знову на допомогу приходять готові раціони кормів, які містять тільки 100% натуральні інгредієнти: свіжі овочі та злаки. Вибирайте корм, до складу якого входять і шпинат, який багатий залізом і вітамінами, і морквина — головне джерело бета-каротину, і м'якуш цукрових буряків, яка містить корисні для травлення волокна, і природний пребіотик цикорій, і джерело корисного рослинного білка горошок.

 

Можна сміливо говорити, що готові раціони корисні для тварин. По-перше, коли ваш улюбленець їсть готові корми, ймовірність того, що він не доотримає якихось важливих речовин близька до мінімальної.

 

Крім того, овочі та злаки багаті клітковиною, кальцієм, фосфором і вітамінами групи B, які служать для підтримання нормальної мікрофлори кишечнику тварин і високого рівня активності. При цьому фахівці вже все розрахували за вас. Вам, як господарям, не доведеться переживати та підгодовувати вихованців зайвими таблетками. Крім того, вживання готових раціонів знижує ризик харчової алергії. Так-так, таке теж трапляється, особливо у породистих тварин.

 

Просто запам'ятайте, що в доброму кормі немає запахів, які збуджують апетит. І обов'язково зверніть увагу на те, щоб у складі не було сої, консервантів, штучних барвників і підсилювачів смаку.

 

Адже довге зберігання забезпечується не шляхом додавання шкідливих речовин і консервантів, а завдяки особливій технології виробництва і правильно підібраної герметичної упаковки та стерилізації при високій температурі. Саме цей процес і вбиває бактерії. Відповідно корм не втрачає своїх смакових якостей, а також довго залишається свіжим. На відміну, наприклад, від приготовленої в домашніх умовах курки.

 

А, власне, виробництво просто і зрозуміло всім. Наприклад, при виготовленні сухого корму індичка, курка, яловичина або лосось висушуються, перемелюються і перемішуються з овочами та злаками, а потім формуються в зручні для їжі крокети. Пізніше це все запікається і покривається ароматним бульйоном.

 

З вологими кормами відбувається практично те ж саме, тільки поживні м'ясні шматочки не висушують, а відразу ж покривають ароматним соусом і розподіляють по пакетиках. Повірте, якби тварини могли говорити, вони б захопилися насиченим смаком корму. А ваш вихованець заслуговує харчуватися натурально і корисно!

 

Отже, збалансовані готові раціони допомагають вам менше переживати за вихованця, а йому залишатися здоровим, активним і, звичайно ж, ситим і задоволеним!

 

Інтернет-магазин Леквар https://lekvar.in.ua/zootovary пропонує широкий асортимент кормів для ваших домашніх улюбленців за приємною ціною.

Перейти в каталог