Міжкімнатні двері. Як вибрати?
Міжкімнатні двері. Як вибрати?
Міжкімнатні двері. Як вибрати?

Можливо ви ніколи не замислювалися над тим, яку важливу роль відіграють міжкімнатні двері в загальному вигляді інтер’єру кімнат, та й квартири в цілому. Адже вони є головним показником статусу і бездоганного смаку їхніх власників. Вироби, які підкреслять пишність кімнати, а не навпаки, зіпсують її зовнішній вигляд, повинні повністю гармонійно поєднати в собі два головні критерії – ідеально вписуватись в дизайн і чудова якість міжкімнатних дверей. Сучасні міжкімнатні двері, які виготовлені з ексклюзивних матеріалів, гарантовано зроблять їх бездоганними і неповторними, що є важливим, якщо ви бажаєте підкреслити свою індивідуальність. Але, для того що б знайти свої ідеальні двері без стресу і несподіваних сюрпризів, для початку, потрібно детально вивчити основні критерії для відбору, позначивши свою потребу. Витративши всього кілька хвилин, ви дізнаєтеся про міжкімнатні двері все і навіть більше. Маючи чітку і ясну картинку ви без проблем зможете задовольнити свій смак, зрозуміти, які міжкімнатні двері вибрати для квартири, і підібрати оптимальний варіант для покупки і подальшого використання.

 

Як вибрати міжкімнатні двері

 

Поради фахівців та основні критерії вибору в питанні про те, які міжкімнатні двері краще вибрати для квартири або будинку.

 

1. Матеріал для дверей. На першому місці має стояти якість міжкімнатних дверей. Матеріал тільки екологічний, тільки в цьому випадку, ви, як покупець, можете бути впевнені в її бездоганній якості і безпеки для вашого здоров’я. Сучасні міжкімнатні двері, в основному, виготовляють з натурального дерева або шпону. Варто звернути увагу на зовнішнє покриття виробу, важливо, щоб лак був якісним і не приносив шкоди здоров’ю.

 

2. Як правильно вибрати міжкімнатні двері на дотик? Необхідно уважно вивчити зовнішній стан їх поверхні. В ідеалі, вона повинна бути рівною і гладкою на дотик, без тріщин і вад. І, знову ж таки, звертайте пильну увагу на стан лаку, адже дешевий продукт може виявитися токсичним і не якісним, зіпсувавши ваші ексклюзивні двері. Дорогий ж прослужить набагато довше, забезпечить міцність двері, не втрачаючи властивостей і чудового зовнішнього вигляду без шкоди для вашого здоров’я. Виробники дуже часто економлять на якісному покритті, віддаючи перевагу більш дешевому. Існує простий спосіб, як підібрати міжкімнатні двері, не помилившись з якістю лаку. З зусиллям натисніть на двері кінчиком нігтя. Лак повинен залишитися на місці, не залишивши ніяких слідів, якщо ж ви побачили, що на місці вдавлення залишився слід – знайте, що перед вами виріб з дешевим покриттям.

 

3. Колір і якість фарбування. Варто засвоїти, що у якісних дверях колір завжди однорідний, без переходів і браку, без різного роду пошкоджень і подряпин. У якій би колір не були пофарбовані двері, обов’язково повинна бути видна їх натуральна деревна структура. Адже якісне оздоблення виробу стоїть мало не на першому місці у відповіді на питання, як вибрати міжкімнатні двері в квартиру.

 

4. Дуже важливим для правильного вибору є те, що б усі місця з’єднання були рівними, добре стикалися, були відсутні зазори і нахлести.

 

5. Правильна форма дверей. Двері просто зобов’язані бути ідеальної рівної форми, максимально допустима розбіжність – 1 мм. Так як при великій похибки розмірів у вас виникнуть проблеми з установкою і подальшою експлуатацією виробу. Це правило діє не тільки для квартирних виробів. Навіть якщо ви замовляєте міжкімнатні двері для дачі, це не має ніякого значення.

 

6. Лаковане дверне полотно, коробка і лиштва не повинні мати розбіжностей в відтінках кольору і якості роботи.

 

Якщо при виборі дверей ви будете слідувати хоча б цієї стислої інструкції, то ймовірність помилитися і придбати неякісний товар значно наближається до мінімуму.

 

Інтернет-магазин Леквар подбав про вас і зібрав усі найкращі пропозиції в одному місці https://lekvar.in.ua/dveri-mezhkomnatnye

 

Перейти в каталог