Розумний будинок!
Розумний будинок!
Розумний будинок!
Розумний будинок!

Ласкаво просимо до майбутнього.


Прообраз будинку майбутнього – про це написано не одну сотню фантастичних книг та статей. Сьогодні, мрія фантастів — Розумний Дім, де за всі функції життєдіяльності відповідають комп'ютери, стає реальністю. Якщо коротко висловити основні характеристики такого будинку, можна обійтися кількома словами: комфорт, функціональність та енергоефективність. Розумний Дім пристосовується до Ваших звичок. Він вимкне світло у всьому будинку, коли всі заснули, відключить непотрібні електророзетки, переведе теплу підлогу і систему клімат-контролю в економічний режим, закриє двері і поставить на охорону периметр Вашого будинку. Він нагріє приміщення до ранку, приготує каву, розбудить Вас улюбленою мелодією та простежить за безпекою Ваших дітей. Ваш будинок стає чудовим охоронцем – він стежить за кожним вікном, кожними дверима та ідеальним дворецьким – він сповіщає про прибуття гостей. Він передзвонить Вам на роботу, надавши можливість спілкування, якщо за Вашої відсутності, до Вас прийшли гості. Ви можете керувати Вашим домом просто зателефонувавши йому по телефону. У такому будинку не буває надто темно чи надто спекотно. Увімкнути світло, закрити штори та увімкнути музику можна одним натисканням на кнопку.


Чим може керувати Розумний Дім?


Освітлення.

При проектуванні будинку величезні зусилля витрачаються на те, щоб створити в будинку правильне освітлення. Світло має бути спроектоване так, щоб під кожний настрій та під кожну ситуацію в будинку можна було створити індивідуальне освітлення. Але таке рішення досить складне: у приміщенні доводиться розміщувати кілька груп світла, іноді — до десяти.І кожна група керується вимикачем. У результаті, створення необхідного освітлення перетворюється на гру на вимикачах. З підключенням освітлення до системи Розумний Дім – завдання спрощується. Одним натисканням кнопки на панелі керування Ви включаєте певний сценарій освітлення. Сценаріїв для керування світлом може бути дуже багато, їх можна вибирати за настроєм («Романтична вечеря», «Домашній кінотеатр», «Вечірка» та ін.)


Налаштувавши ландшафтне освітлення, Ви зможете створити по-справжньому казкову атмосферу вечора у себе у дворі чи саду. Підсвічування клумб, окремих дерев, садових доріжок, басейну та архітектурних елементів будинку, зробить незабутніми вечірні прогулянки заміською ділянкою.


Можливості Розумного Дому дозволяють втілити практично всі Ваші ідеї.

 

Безпека.

Розумний Дім забезпечує безпеку Вашої оселі, як від зовнішнього проникнення, так і від аварій усередині будинку.


До всіх вікон та дверей підключаються датчики відкриття. У кімнатах встановлюються датчики руху та відеокамери. За бажання, Ви з будь-якої точки світу, завжди бачитимете, що відбувається у Вашому домі. Це важливо як при захисті будинку від сторонніх, так і у випадку, якщо Ви залишаєте дітей удома з нянею.


Окремо, в будинку, встановлюються датчики витоку газу та протікання води. При спрацьовуванні вони перекривають захисні клапани, і Ваш будинок залишається цілим і неушкодженим.


Відеоспостереження.

Встановивши камери спостереження, Ви зможете контролювати ситуацію у Вашому будинку. При цьому камери можуть виконувати не тільки охоронну функцію. Ви можете простежити за тим, як доглядає близьку людину доглядальниця або займається з дитиною нянька. Приклад прекрасної взаємодії системи відеоспостереження та домофону: Ви, перебуваючи поза домом, можете побачити гостя, який зателефонував у домофон, і, при необхідності, навіть, впустити його в будинок.


Мікроклімат.
У вашому будинку завжди підтримується комфортна температура та вологість. У потрібний час вмикається провітрювання. У нічний час, Розумний Дім охолоджує спальню та забезпечує Вам міцний та здоровий сон. З настанням ранку він включає підігрів підлоги у спальні та у ванній кімнаті. Де б Ви не знаходилися і що Ви робили, Розумний Дім стежить, щоб Вам було комфортно. Коли всі їдуть, і будинок залишається порожнім, опалення переходить в економний режим і Розумний Дім чекає на Ваш приїзд, заощаджуючи ресурси.


Мультірум.

Система мультирум – дозволить Вам слухати музику у будь-якій кімнаті, без встановлення у кожній з них аудіосистем. При цьому у кожній кімнаті може звучати своя музика. Управління всією системою мультирум відбувається за допомогою планшета або телефону.
На динаміки системи може бути виведений звук із домофону. Вона може озвучувати будь-які попередження чи події. Наприклад, при відкритті гаражних воріт Ви можете отримати оповіщення про те, що хтось приїхав.


Догляд за садом.

Система Розумного Будинку стежить за вологістю ґрунту у Вашому саду та поливає його, не даючи рослинам засохнути. Вона вибирає необхідний режим поливу кожної зони з рослинами. Якщо Ваші рослини вимагають поливу строго за розкладом — Розумний Дім для поливу зробить і це. Догляд за садом може бути повністю автоматичним та не вимагати Вашої участі.


Інтернет-магазин Леквар надає вам найкращі товари для створення вашого ідеального розумного будинку!

Перейти в каталог