Для усіх придбаних товарів оплата може бути здійснена:

Готівкою при отриманні товару
Оплата готівкою у момент доставки замовлення. Покупець передає гроші експедитору-касиру та отримує замовлений товар і пакет документів (товарний чек або накладну (документ, що підтверджує покупку), гарантійний талон, керівництво з використання).

Безготівкова оплата (за умови доставки перевізником Нова Пошта)
За замовленням клієнта, співробітник інтернет-магазину оформляє рахунок-фактуру і відправляє її покупцеві за допомогою електронної пошти. На підставі рахунку-фактури покупець здійснює оплату за реквізитами, вказаними в рахунку-фактурі через банківську установу протягом 3-х робочих днів з дати виставлення рахунку.

Після надходження грошей на рахунок інтернет-магазину, з покупцем зв'язується співробітник інтернет-магазину і погоджує зручний час і адресу доставки. Кур'єр доставляє оплачений товар і всі необхідні супровідні документи за адресою, вказаною покупцем.


Кредит, оплата частинами, розстрочка
Клієнт робить замовлення на сайті, з ним зв'язується співробітник інтернет-магазину і підтверджує заявку на кредит, наявність товару. Заявка переходить до кредитного брокера, він також зв'язується з покупцем для уточнення докладних даних для Банку. Після прийняття Банком рішення про видачу кредиту (як правило, протягом години), співробітник інтернет-магазину зв'язується з покупцем, щоб підтвердити оформлення по кредиту та узгодити зручний час і місце доставки.

Оплата карткою
Ви можете оплатити замовлення онлайн банківською карткою Visa і MasterCard без комісії.