4 788  ₴
5 250  ₴
124  ₴
Переглянути ще
Сторінка 1 (всього сторінок 7)

Сьогодні кожен намагається зробити євроремонт, а разом з ним моду отримала сантехніка, яка вбудовується в стіни. Таке рішення допомагає створювати персональний дизайн кімнат. Однак для будь-яких новинок потрібні додаткові атрибути. В даному випадку комплектуючі для інсталяції потрібно купувати окремо, що змонтувати унітаз, раковину або інші прилади. Найчастіше в комплект входить кріплення та інші деталі для повноцінної роботи сантехніки в незвичайній плануванні. Устаткування продумане, передбачений доступ до заміни деталей, які з часом зношуються.

Як вибрати

Комплекти для інсталяції часто використовують до підвісних унітазів. Отримати функціональність системи без погіршення її можливостей і високу ступінь надійності можна, якщо знати кілька простих правил:

  1. Кріплення, клавіші, прокладки та інші елементи слід купувати тільки від того виробника, який пропонує основний сантехнічний прилад. Це виключить факт вибору продукції низької якості, а також невідповідність певних розмірів під час підгонки деталей.
  2. Деякі компоненти виробники роблять для конкретних колекцій. В результаті потрібно завжди перевіряти, чи буде підходити обладнання для купленої моделі гарнітура.
  3. Обов'язково дивитися на розміри елементів і характеристики місця під монтаж. Запчастини для інсталяції розраховані для стандартних отворів сантехніки, але можуть бути розбіжності. Якщо тип установки незвичайний, то може знадобитися замовлення під персональні характеристики.

Дотримання описаних правил виключити помилки при виборі і дає гарантію придбання якісних комплектів.

Як отримати на сайті

Наша торгова площадка надає широкий асортимент товарів для облаштування будинку. У каталозі можна підібрати комплект для інсталяції підвісного унітазу і іншої сантехніки. Всі вони від відомих виробників, за доступною ціною. Кожен може знайти:

  • кріплення на стіну;
  • патрубки і шланги для пісуарів або унітазів;
  • сполучні механізми на слив;
  • клавіші;
  • прокладки для усунення звуків і ізоляції;
  • системи ІК зливу та інше.

Всі елементи доповнюються гарантією, відповідають міжнародним вимогам, тому термін служби дуже великий. Покупку можна проводити по телефону або в режимі онлайн, заповнюючи кошик і форму для доставки. При появі труднощів співробітники завжди прийдуть на допомогу у виборі.