36 572  ₴
36 572  ₴
36 572  ₴
42 968  ₴
42 968  ₴
42 968  ₴
54 531  ₴
24 518  ₴
Сторінка 1 (всього сторінок 1)

Готові комплекти акустичних систем

Після виснажливого трудового тижня хочеться отримати емоційний заряд, тому багато хто вирушає на дискотеку, в нічний клуб або ж на концерт улюбленого виконавця. Там можна насолодитися якісним звучанням улюбленої музики та перейти на позитивну хвилю. В обов'язковому порядку такі заходи мають на увазі використання спеціалізованого обладнання, серед якого і готові комплекти акустичних систем. Вони широко застосовуються також у фітнес-центрах та в домашніх умовах, головне вибрати відповідну модель, що відповідає вашим очікуванням. Купити комплект акустичної системи можна через інтернет-магазин Леквар, там представлений широкий асортимент якісної аматорської та професійної апаратури.

Акустичні системи, представлені на ринку, бувають пасивні та активні, ви можете купити будь-який з варіантів. Зазвичай такий набір включає кілька стовпчиків, які розташовуються довільним чином. Це може бути підлогова установка, інтегрування в стіни або підвісна конструкція. Купити якісну активну акустичну систему в Україні ви можете на будь-який бюджет, важливо при цьому врахувати основні відмінності та характеристики обох видів. У будь-якому випадку якість звуку, що передається, буде відмінна в широкому діапазоні.

Купити активну чи пасивну акустичну систему?

Розібратися у відмінностях між двома цими видами звукового обладнання досить просто:

Акустичні активні системи включають вбудований підсилювач. Що позбавляє необхідності купівлі додаткових елементів, таких як мікшерний пульт і підсилювач потужності.Завдяки вбудованому підсилювачу відбувається кореляція його роботи разом із випромінювачами. Комплект акустичної активної системи можна купити, виходячи з раціональних міркувань, він широко використовується для домашнього та професійного використання.

Комплект пасивних акустичних систем, ціна якого залежить від його виду, є класичний бокс, усередині якого розташовуються динаміки і фільтр, який розділяє частоти по високому і низькому діапазону. Такі системи не вимагають окремого живлення кожної колонки, що дуже зручно в невеликих приміщеннях. Зберігаючи високу якість звучання, таке обладнання відрізняється компактними розмірами та доступною вартістю.

Будь-яка аматорська або професійна активна або пасивна акустична система, купити яку в магазині Леквар можна з оптимальним співвідношенням ціна/якість, дозволить вам повною мірою насолодитися якісним звучанням улюблених композицій.

Критерії вибору звукового обладнання

Щоб повною мірою оцінити всі переваги того чи іншого виду звукового обладнання, варто відповідально підійти до його вибору та врахувати найважливіші параметри вибору. Акустична система (активна чи пасивна), а саме звуковий комплект, варто купити, вивчивши перед цим:

  • призначення обладнання;
  • рівень звукового тиску;
  • сумісність із іншим обладнанням;
  • Матеріал корпусу;
  • габаритні розміри;
  • категорію акустики;
  • потужність систем.

Враховуючи перераховані вище параметри, активні або пасивні акустичні системи (готові комплекти) купити в Україні за оптимальною ціною можна самостійно в нашому інтернет-магазині Леквар.