У великих або нових містах складно уявити рух по дорозі без помічника. GPS навігатор купити потрібно кожному, хто багато пересувається на авто. Тепер такий помічник не дозволить заблукати в мегаполісах, його вигода очевидна. Через нього можна дізнатися про пробки і змінити маршрут, а якщо довелося потрапити в неї, то девайс не дасть можливості нудьгувати. У багатьох є радіо, ігри та інші програми для дозвілля.

Як вибрати і основні можливості навігатора

Головна особливість якісних пристроїв - навігація з визначенням місця розташування людини. Техніка прокладе маршрут, дасть підказки і може запам'ятовувати місця, куди потрібно їхати. На додаток водій бачить пробки, ДТП та інші відомості.

При виборі важливо правильно підібрати не тільки обладнання, а й програмне забезпечення. Саме від нього залежать функції і точність відображення, прийому даних. Багато навігатори в машину оснащені програмою «Навітел», а для швидкої орієнтації в пам'ять закладені всі дані з вулицями, містами, нормами будинків.

Рекомендується вибирати техніку з голосовою підтримкою, щоб не відволікатися від дороги. При виборі ПО враховується зона покриття карти. Для деяких гаджетів функціонал може включати карту Європи.

Як отримати на сайті

Для оформлення замовлення досить підібрати модель за параметрами. Використовуючи клавіші покупки на сайті оформити замовлення на навігатор, у якого ціна по Україні буде доступною для будь-якого користувача. Кожен день обладнання поліпшується, ринок розвивається, тому з'являються нові карти з охопленням інших країн. Багато ПО безкоштовне, але для розширених налаштувань є платні версії. Поради рекомендують при виборі орієнтуватися ще на деталізацію карт, кількість доступних міст і їх промальовування. У будь-якому випадку співробітники завжди допоможуть з підбором техніки на будь-який смак і гаманець.