42 939  ₴
42 939  ₴
35 956  ₴
35 956  ₴
35 956  ₴
42 309  ₴
42 309  ₴
42 309  ₴
18 169  ₴
18 169  ₴
18 169  ₴
14 781  ₴
Переглянути ще
Сторінка 1 (всього сторінок 11)

Сабвуфери - це невід'ємна частина багатоканальної акустичної системи, їх застосовують і коли необхідно зібрати багатоканальний домашній кінотеатр, і з двоканальною аудіофільською системою.

Домашній сабвуфер - це акустика, яка відтворює найнижчі частоти, що сприймаються людиною, - від 30 Гц до 200 Гц. Вони не входять до частотного діапазону звичайної широкосмугової акустики. Поняття "сабвуфер" застосовується, коли описується будь-яка акустика з низькочастотною головкою, виконаною в окремому корпусі.

То як же правильно вибрати сабвуфер для дому? Насамперед слід звернути увагу на основні показники цієї акустики. Такими параметрами є:

  • Частотний діапазон - діапазон відтворюваних сабвуфером частот можна поділити на кілька відрізків: глибокі баси 20-40 Гц, середньобасовий діапазон 40-80 Гц, діапазон високих басів 80-160 Гц. Сабвуфери для дому працюють зазвичай у діапазоні 40-200 Гц. Щоправда, топові моделі сабів все ж таки здатні донести до людського слуху баси від 20 Гц, але і стоять вони відповідно.
  • Частота поділу кросовера (зрізу) – це частота, де відбувається поділ спектра кросовером. Коли Ви бачите в описі - саб має частоту поділу 80 Гц, то це означає, що в звукі, що транслюється на нього, ослаблені всі відрізки з частотами вище 80 Гц. Такі відрізки передаються на основну акустику.
  • Максимальний звуковий тиск – якщо описувати спрощено, цей параметр означає максимальну гучність вашого сабвуфера.
  • Чутливість – високе значення даного показника дає Вам можливість не експлуатувати вбудований у домашній сабвуфер підсилювач у закордонних режимах. Тобто чим більша чутливість, тим легше переносити навантаження саб.
  • Діаметр НЧ-динаміка – розмір динаміка сабвуфера.

Як і інша акустика – низькочастотні колонки взагалі діляться на активні та пасивні. Але майже 95% домашніх сабів – це активні сабвуфери для дому. Це пов'язано з тим, що звичайному слухачеві цілком вистачає потужності, що надається вбудованим підсилювачем потужності. Корпус саба зазвичай має кубічну форму і виготовляється з традиційних для решти акустики, матеріалів – МДФ, дерево. Щоправда, іноді виробники йдуть на поводу дизайнерів та випускають круглі чи сферичні сабвуфери. На якість відтворення це, втім, особливого впливу.

Якщо Вам не вистачає низьких частот Вашої домашньої акустики і Ви задумалися про те, щоб купити сабвуфер для дому – звертайтесь до нашого інтернет магазину Леквар. Менеджери допоможуть підібрати підходящий під Ваші вимоги або вже існуючу акустичну систему сабвуфер, який радуватиме Вас багатими та насиченими басами.