59 999  ₴
277 203  ₴
402 605  ₴
22 878  ₴
26 568  ₴
48 380  ₴
21 730  ₴
21 730  ₴
Переглянути ще
Сторінка 1 (всього сторінок 2)

Особливості мережевих аудіо програвачів

Різні мережні аудіо програвачі – універсальні пристрої, що полегшують життя. Що це таке та навіщо потрібно? Потрібна така апаратура для спрощеного програвання музичних композицій. На сьогоднішній день не завжди є можливість прослуховувати музику з комп'ютера. Це може бути викликано різними причинами. Найчастіше можливості аудіосистеми комп'ютера не відповідають деяким композиціям. Наприклад, це стосується пісень із наявністю потужних басів. Або музики із високою тональністю. Навіть найпросунутіші пристрої не завжди здатні впоратися з цим завданням.

Також цей товар практично повністю замінює давно застарілі магнітофони. Мало хто зараз користується компакт-дисками чи дискетами. Це, як мінімум, незручно, а як максимум уже вийшло з моди. Навіщо турбувати себе некомфортними гаджетами, коли все можна зробити набагато простіше і швидше, враховуючи швидкість просування сучасних технологій.

Основним функціональним призначенням мережевих аудіо програвачів є їхня здатність відтворювати аудіоформат через інтернет. Це набагато практичніше за рахунок того, що не всі телефони підтримують нормальні плеєри.

Цей функціонал дозволить слухати улюблених виконавців у будь-який час та в будь-якому місці. Він досить транспортабельний і не вимагає додаткового обладнання, щоб працювати на повну потужність. Єдине, що потрібне це інтернет-підключення. Плюс ще полягає і в тому, що з'єднання може бути звичайнісіньким. Підійде навіть сигнал, розданий зі смартфона.Перевагою більшості моделей товарного ряду прийнято вважати загальну звукову систему. Адже крім інноваційності підключення такі магнітоли мають досить сильні з технічного боку колонки. Всі механізми та деталі буквально заточені на максимально якісне та точне транслювання без жодних перешкод.

Їхній інтерфейс являє собою наявність більшої кількості роз'ємів. Вони потрібні для підключення навушників або іншої гарнітури. Також на корпусі присутні різні важелі та коліщатка для регулювання гучності та інших технічних процесів, що безпосередньо впливають на якість відтворюваної пісні.

Різновиди та як вибрати

Експерти та виробники рекомендують спочатку визначитися з потенційним функціональним призначенням мережного аудіо програвача. То якщо ж він потрібен для здійснення якихось надскладних завдань, на кшталт озвучування кінотеатру або чогось подібного – слід зупинитися на Hi-Fi примірниках.

Також слід зазначити, що зв'язувати це пристрої можна практично з будь-якими гаджетами. Насамперед, до цього можна віднести звичайні телефони з наявністю вай-фаю чи інтернету. Також це стосується просунутих плеєрів та нетбуків. Чим краще початковий девайс, тим краще звук буде доноситься із самого магнітофона. Також підійдуть різні операційні системи. Це можуть бути флагмани на адроїді. Не слід турбуватися і власникам планшетів. На них та на айпади теж передбачено розширення.

Перед тим, як вибрати, важливо враховувати матеріал, з якого він зроблений. Найчастіше це комбінований склад.Одна частина корпусу виготовляється з металу, а деталі здебільшого виготовляються із міцного пластику. Також знаходиться місце гумі на додаткових додатках, на кшталт дрібних важелів.

Любителям естетики не варто переживати про те, що апарат не впишеться в інтер'єр, або виділятиметься своєю громіздкістю. Розміри більшості модифікацій компактні, а вигляд вишуканий. Їх можна підібрати за кольором та іншими зовнішніми характеристиками. Для квартир чи будинків з витриманим лаконічним дизайном – декоратори радять підбирати білі чи суто чорні моделі, це вже залежить від особистого смаку кожного.

У каталозі магазину Леквар мережеві програвачі представлені у великій різноманітності, що дає можливість кожному покупцеві придбати товар за своїм бажанням та бюджетом. У нас знаходиться апаратура від перевірених часом виробників, які випускають вироби з якісним збиранням та високою надійністю.