99 999  ₴
139 990  ₴
22 999  ₴
Сторінка 1 (всього сторінок 1)

Купити плазмовий телевізор здається, дуже просто, але складність в широкому модельному ряді і безлічі технічно важливих параметрів. Їх відмінність не просто в розмірах, але і технологіях, якості зображення. При виборі орієнтуватися потрібно на функціонал, бренд і ціни. Серед найпопулярніших вважають LG, Sony, Samsung, Philips. Кожен виробник пропонує сучасні рішення і інновації у власній техніці.

Як вибрати плазмовий ТВ

Телевізор плазма вибирається по діагоналі екрану і іншим параметрам. Основна розмірна сітка:

  1. Бюджетні пристрої - діагональ 22-42 дюйма.
  2. Середня вартість - 42-55 дюйма.
  3. Преміальні - найбільші, від 55 дюймів, підходять для домашнього кінотеатру і монтажу в громадських місцях.

Купити ТВ в Києві найкраще за найновішим технологіям, враховуючи високий дозвіл зображення. Така техніка буде стильною і тонкої з настінним кріпленням. Високочастотний оновлення картинки виключить мерехтіння.

Нове обладнання - це не просто ящик для трансляції телеканалів. Техніку можна назвати повноцінним ПК, адже вже є варіанти для розваг, доступу в мережу і інші функції. Все це потрібно врахувати при виборі. Цікавими функціями є голосове керування, можливість запису прямого ефіру або синхронізація зі смартфонами.

Як отримати на сайті

Придбання через онлайн-майданчик дає можливість підібрати пристрій від будь-якого бренду з сотні моделей. Діє доставка по країні, тому покупки можна проводити без виходу з дому або роботи. Замовлення здійснюється в кілька кліків через інтуїтивно зрозуміле меню сайту. Другий варіант - прийом замовлень по телефону. Одночасно при дзвінку можна проконсультуватися з фахівцями і отримати допомогу у виборі.