12 705  ₴
Сторінка 1 (всього сторінок 1)

Тонарм - являє собою пристрій або частина програвача вінілових дисків, на яке кріпиться головка для звукознімача. Головним завданням цього виробу є підтримка головки звукознімача в потрібному положенні (на певній висоті над вінілової грамплатівкою). Також тонарми здатні забезпечувати переміщення головки з придатною притискною силою (головка звукознімача легко переміщається вздовж декількох звукових доріжок) і проводити сигнали до фонокоректорів від встановленого в обладнанні звукознімача.

Оригінальний тонарм для вашого акустичного обладнання та вінілових програвачів ви знайдете в каталозі нашого інтернет-магазину. Наш інтернет-магазин техніки радий запропонувати вам великий вибір пристроїв від найкращих закордонних виробників. Лише якісні тонарми за оптимальною ціною.

Загальні характеристики тонармів для вінілових програвачів

Якщо ви плануєте купити тонарм для дому, вам слід звернути увагу на основні характеристики та особливості даного обладнання. Саме від якісно підібраного тонарма залежатиме якість звучання вашої грамплатівки. Зокрема пристрій, що підтримує передачу інформації зі звукової доріжки, має бути мобільним, рухомим, гнучким, міцним, легким і надійним. Така конструкція пристрою дає можливість не тільки підлаштовуватись під трансляцію тієї чи іншої тональності в звуковому ряді, але й блискавично перебудовуватись у разі виявлення нерівності платівки.

Однак цей виріб також не повинен бути надмірно легким.Все має бути в міру, тому що правильно підібрані тонарми допомагають ліквідувати надмірну вібрацію програвача. Правильна установка тонарма так само важлива. Ваш пристрій необхідно встановлювати таким чином, щоб воно не шкодило якості звучання, не створювало перешкоди та вібрації, а головне, не дряпало і не ушкоджувало платівку.

У чому полягають плюси тонармів для вінілу?

Головний плюс тонармів – можливість настроїти вініловий програвач та створити ідеальне звучання для вашого будинку. Виріб дозволить позбавити вібрації програвача під час його роботи, а також усуває зайвий шум. Дає можливість працювати пристрою навіть, незважаючи на наявність нерівностей на платівці.

У нашому магазині Леквар ви знайдете тонарми, які вам необхідні.