6 119  ₴
16 569  ₴
31 169  ₴
51 975  ₴
5 254  ₴
1 110  ₴
Переглянути ще
Сторінка 1 (всього сторінок 2)

ЦАП - це цифровий аналоговий перетворювач. Є певним пристроєм, метою якого є перетворення цифрового сигналу в аналоговий. Цей виріб дозволяє перехопити та розшифрувати код, перетворюючи його на зрозумілий телевізору, комп'ютеру або будь-якому іншому сигналу, що відтворює обладнання. Такі пристрої можна використовувати, наприклад, при програванні компакт-дисків на комп'ютері або CD плеєрі, хоча частіше останній має вбудований перетворювач.

Завдяки ЦАП можна прослухати звук, який перетворюється з однієї форми в іншу після свого попереднього оцифрування. У процесі обробки аналоговий сигнал можуть передавати одразу кілька пристроїв, включаючи підсилювачі. Після обробки отриманий сигнал передається на акустичну систему і відтворюється нею.

Застосовується пристрій для відтворення звукових та ультразвукових відеосигналів. Найчастіше можна зустріти такі типи пристроїв, як інструментальний і сигнальний. Перший вид ЦАП призначений для певних функціональних управлінь. Другий вид використовується для функціонального відтворення передавального сигналу.

Придбати ЦАП можна у нас. Для цього вам варто заглянути в наш інтернет-магазин техніки і вибрати відповідну для вас позицію з каталогу. Це може бути пристрій компанії Pro-Ject, Arcam, Audio DacMagic та інші.

Які показники ЦАП?

ЦАП має низку важливих характеристик. Наприклад, для даного пристрою характерна розрядність, яка передбачає наявність сигналів, що виходять, доступних ЦАПу.Вона вказується в бітах, тому часто можна почути про однобітний ЦАП, восьмибітний і т.п.

Цифро-аналоговий перетворювач здатний працювати на максимальній частоті дискретизації. Він має монотонність, що дозволяє збільшувати вихідний сигнал у разі збільшення даних у коді під час передачі цифрової інформації. Здатний діяти з мінімальним сумарним гармонійним спотворенням та шумом. Діє у відповідному динамічному діапазоні, вираженому децибелах.

Які типи цифрових аналогових перетворювачів бувають?

Цифро аналоговий перетворювач буває чотирьох типів, до яких можна віднести: широтно-імпульсні модулятори, ЦАП передискретизації, пристрої зваженого і лісового типу. Широко-імпульсний модулятор є найпростішим пристроєм зі стабільним джерелом напруги або струму. Оснащено надпотужним аналоговим фільтром для відсортування нижніх частот. Воно найчастіше використовується в аудіотехніці виду Hi-Fi.

ЦАП передискретизації являють собою обладнання з можливістю змінювати щільність цифрових імпульсів. Пристрої зваженого та лісового типу містять резистори або джерела струму.

Якщо вас цікавить аналоговий перетворювач, купити його можна на сторінках нашого інтернет-магазину Леквар. Тут ви знайдете ЦАПи з невеликою споживаною потужністю, різного кольору, розміру та технічних характеристик. А наші фахівці допоможуть вам підібрати потрібну модель.