99 999  ₴
149 999  ₴
68 040  ₴
14 239  ₴
13 020  ₴
21 612  ₴
31 020  ₴
32 340  ₴
Переглянути ще
Сторінка 1 (всього сторінок 9)

Особливості підсилювача потужності

Через посилення потужності електричного коливання, ми можемо чути гучні звуки, які відтворюють ті чи інші пристрої. Відбувається це за допомогою підсилювача потужності. Він може бути окремою одиницею, або частиною будь-якого приладу, що відтворює звуки.

Інтернет-магазин Леквар пропонує вашій увазі величезний асортимент товарів у даній класифікації. Ми пропонуємо не тільки якість перевірену часом, але й гнучку систему оплати, а також спеціальні пропозиції та бонусні програми для постійних клієнтів. Зв'яжіться з нами та наші консультанти допоможуть оформити замовлення.

Підсилювачі потужності поділяються на:

  • багатоканальний варіант;
  • трансляційний;
  • стерео та моно варіанти.

Експлуатація підсилювача потужності

Залежно від різновидів їх використовують із різними цілями, дивлячись що треба посилити. Вони використовують у колонках або у складних акустичних системах. Підсилювачі потужності досить поширений вид товару, призначені для посилення великих акустичних систем високої потужності, озвучення величезних залів, стадіонів, дискотек, майданчиків і т.п. Характерною рисою таких підсилювачів є велика вага та відповідна ціна. А також обов'язкова наявність захисту від нагріву, навантаження, запобіжники.

Придбати посилити потужності на нашому сайті дуже просто. Від вас потрібно визначитися з моделлю і зв'язатися з менеджером. Всі інші питання ми вирішуємо. Команда інтернет-магазину Леквар завжди готова надати безкоштовну консультацію та допомогти визначитися у складному виборі. Доставка товарів здійснюється по всій території України.