Домашні кінотеатри є комплексом обладнання, яке призначається для якісного візуального та звукового відображення відеофайлів. Такі пристрої використовують у приватних домашніх умовах, створюючи оптимальну атмосферу для перегляду кіно. Вважається, що така техніка здатна розробляти ефект присутності, який можна відчути хіба що у кінотеатрах.

Сьогодні виробництвом техніки такого типу займається величезна кількість торгових марок. Усі вони намагаються довести свою техніку рівня досконалості. Тому комплектація та функціональність домашніх кінотеатрів у кожного виробника індивідуальна.

Паралельно з домашніми кінотеатрами виробляється, і така техніка, як саундбари. Не кожен потенційний покупець знає, у чому різниця між такими пристроями. Для того, щоб це пояснити, було розроблено універсальну класифікацію зазначеної техніки:

  • Домашні кінотеатри. Комплекс такого обладнання може купуватись єдиною комплектацією, а може збиратися з пристроїв від кількох виробників. У набір входять сабвуфер та кілька акустичних систем. Такі пристрої можуть встановлюватися як поруч, так і по всій площі кімнати. Домашні кінотеатри розподіляються на три великі категорії: мультимедіа, Hi-Fi та Hi-End. Кожна з них має свої переваги та недоліки, тому вибір повністю залежить від переваг потенційного покупця. Система може зіставлятися з практично будь-яким телевізором та відеопрогравачем.
  • Саундбари.Саундбари є технікою, яка поступово прийшла на зміну громіздким домашнім кінотеатрам. Таке обладнання є компактною унікальною аудіосистемою, яка здатна довести звукову передачу до ідеального стану. За рахунок своїх конструкційних особливостей така техніка може встановити гучність дуже великому рівні. Часто саундбари використовують не просто для трансляції відеофайлів, а й для організації музичного супроводу домашніх вечірок.

У багатьох покупців постає питання, як підключити такі пристрої. Щоб не помилитися, рекомендується скористатися послугами фахівців даної сфери діяльності. При вирішенні зробити установку самостійно, варто уважно вивчити інструкцію, надану виробником.

Як вибрати домашній кінотеатр

Вибір домашнього кінотеатру має залежати від індивідуальних уподобань покупця. Йому потрібно буде чітко визначитися зі своїми вимогами до такої техніки, після чого вибрати найкращий варіант серед безлічі представлених.

У багатьох технічних одиницях такого типу є низка додаткових опцій. Наприклад, це можуть бути:

  • з 3D
  • з FM-радіо
  • зі Smart TV
  • з караоке

Потенційному покупцю потрібно визначитися, чи потребує він такого опціоналу, або ж йому не варто за нього доплачувати. Особливу увагу варто приділити вибору виробника такої техніки.

Придбати домашній кінотеатр на нашому сайті дуже просто. Від вас потрібно визначитися з моделлю і зв'язатися з менеджером. Всі інші питання ми вирішуємо.Команда інтернет-магазину Леквар завжди готова надати безкоштовну консультацію та допомогти визначитися у складному виборі. Доставка товарів здійснюється по всій території України.