244 999  ₴
102 501  ₴
251 129  ₴
199 877  ₴
164 002  ₴
141 570  ₴
155 064  ₴
54 912  ₴
58 824  ₴
43 452  ₴
31 152  ₴
Сторінка 1 (всього сторінок 1)

AV-процесор – це компонент домашнього кінотеатру, що схожий за своїми можливостями на ресивер, але не має підсилювача потужності. Він виконує функцію обробки, комутації та відтворення звуку. Купуючи цей пристрій і окремий багатоканальний підсилювач, користувачам не доведеться йти на компроміс, вибираючи між потужністю і сучасністю. Пізніше, коли потреби слухача зміняться і вимоги до системи стануть вищими, вони легко зможуть замінити старий процесор, не витрачаючи гроші на підсилювач (або навпаки).

Функціональний AV процесор має нескладний принцип роботи. Він отримує сигнал від DVD, Blu-ray плеєра, відеокарти комп'ютера або іншого джерела, обробляє його та передає далі для відтворення звуку. Серед інших його особливостей можна виділити компактні габарити, а також покращені звукові та відеоефекти. Він швидко вловлює та декодує сигнал, тому звук та відео на виході виходить природним.

Крім того, відсутність підсилювача позитивно позначається на обробці інформації, слід зауважити, що процесори більш потужні. Вони мають цілий спектр можливостей переробки та комутації сигналу, завдяки чому їх власники отримують максимальне задоволення від використання системи. Саме тому запит аv-процесор купити україна все частіше зустрічається на просторах інтернету.

Вартість девайсу демократична. На вітрині нашого магазину є товари, представлені в різних цінових категоріях, завдяки чому клієнти можуть купити AV процесор без шкоди для свого гаманця. Всі вони сертифіковані, і на них поширюється гарантія.

У каталогу магазину Леквар AV-процесори представлені у великій різноманітності, що дає можливість кожному покупцеві придбати товар за своїм бажанням та бюджетом. У нас знаходиться апаратура від перевірених часом виробників, які випускають вироби з якісним збиранням та високою надійністю.