Послуги підбору та інсталяції від професійних фахівців компанії  " Леквар " 

 

Компанія LEKVAR, крім високоякісного аудіо- та відеообладнання, пропонує професійні послуги зі встановлення студійних, звукових та медійних систем.

 

Займаючись продажем професійної аудіотехніки, фахівці компанії мають багаторічний досвід встановлення та поточного обслуговування домашніх кінотеатрів, стереосистем нічних закладів, ресторанів та кафе. Тому гарантують якісну та надійну установку та реалізацію будь-якого проекту "під ключ" від проектування та прокладання необхідних кабелів до налаштування системи управління ним.

 

 Представляємо вам повний перелік запропонованих послуг:

 

   - Проектування домашніх кінотеатрів, стерео, мультимедійних систем.

   - Попередня інсталяція, а саме прокладання кабелів на стадії ремонту в приміщенні під домашній кінотеатр, стереосистема, мультирум.

   - Проектування та встановлення конференц-систем.

   - Встановлення системи фонового музичного озвучування торгових залів магазинів, ресторанів, медичних центрів, спортзалів, готелів.

   - Монтаж караоке системи професійного рівня для дому, клубу, ресторану.

   - Побудова високоякісної системи для відтворення музики.

   - Організація новітніх 3D домашніх кінотеатрів у форматі Auro-3D, DTS: X та Dolby Atmos.

   - Встановлення та налаштування додаткового обладнання.

 

Постійні клієнти компанії LEKVAR не сумніваються у якісній та продуктивній роботі. Тому, якщо вам потрібне встановлення домашнього кінотеатру, караоке чи стереосистем, можете сміливо звертатися до наших фахівців. Ви не пошкодуєте, а будете задоволені на всі 100, а то й більше відсотків.

 

Є гарантійне та післягарантійне обслуговування. Звертайтесь, і ми із задоволенням допоможемо вибрати оптимальний для вас варіант!