Що таке Хай-Фай та Хай-Енд

Hi-Fi звучання – відтворення звуку максимально наближене до оригінального. Дана акустика Хай-Фай відповідає стандартам DIN 45000, DIN 45500, IEC 60581. Вони визначають, з якими амплітудно-частотними характеристиками (АЧХ) повинні бути тюнери, підсилювачі, акустичні колонки, щоб відповідати заявленому класу.

Незабаром маркетологи ввели поняття Hi-End акустика, яке застосовується до елітної музичної техніки. Хай-енд передбачає дрібносерійне і навіть одиничне виробництво, мета якого досягти максимально високого результату. В підсилювачах, як і раніше, можуть застосовуватися лампи, так як на відміну від транзисторів, у них немає ступінчастого спотворення синусоїди у вихідному каскаді.

Чим відрізняється Хай-Фай від Хай-Енд

Різниця між Hi-Fi та Hi-End акустикою в тому, що перша орієнтована на масового споживача. У ній не використовуються рідкісні комплектуючі, але це не впливає на відповідність стандартам якості. Техніка Хай-енд створена для фанатів та музикантів, для яких важливі конкретні компоненти у схемотехніці та архітектурі.

Види стереосистем

Акустика буває інтегрованою чи модульною. Перший вигляд називають музичними центрами, моноблоками. Тут під однією панеллю об'єднані джерела звуку (FM-тюнер, CD-програвач та ін.) з підсилювачем та підсилювачем. Серед аудіофілів така реалізація вважається неправильною, вони закликають будувати систему з окремих компонентів.

Модульна акустика може складатися з елементів від різних виробників, залежно від того, на чому він більше спеціалізується.Це забезпечує максимальну гнучкість при частковому оновленні та ремонті.

Окремі модулі системи можуть включати і інші компоненти, такі як вінілові програвачі, цифрові медіаплеєри, аудіоплеєри, DVD-плеєри. Устаткування для модифікації може доповнюватися еквалайзерами та сигнальними процесорами.

В інтернет-магазині Леквар ви знайдете акустичну систему на будь-який смак за доступною ціною. Кожен товар має гарантію виробника. Робіть замовлення на сайті нашого магазину, і воно приїде до вас у будь-яку точку України протягом 2-5 днів.