13 475  ₴
11 154  ₴
50 310  ₴
75 660  ₴
114 660  ₴
171 600  ₴
29 250  ₴
19 999  ₴
16 999  ₴
31 999  ₴
16 770  ₴
59 990  ₴
Переглянути ще
Сторінка 1 (всього сторінок 3)

На ринку техніки недавно з'явилися саундбари, що використовуються для розширення звукових можливостей телевізора. Вони потужні, компактні та недорогі. Це комплект електроакустичної техніки із сабвуфером або без нього. Вони бувають різних типів, форм, технічних характеристик та звучання.

Різновиди саунбарів

Простіше говорять саунбори – це звукові панелі, які використовуються для телевізора. За типом підключення виділяти два формати – безпосередньо та за допомогою AV-ресивера. У професійній термінології ці види називаються активні та пасивні відповідно. Перший тип відноситься до найпростіших по встановленню та використанню. А другі забезпечують краще звучання, але для налаштування потрібні додаткові прилади.

Спочатку всі панелі призначалися для телебачення, але розвиток всього у світі вплинув і на цю техніку. Згодом їхній функціонал розширився, можливостей стало значно більше, а значить і покупців більше. Зараз вони можуть не тільки відтворювати звук із телевізора, але й програвати оптичні диски, зчитувати інформацію з флешок, приймати радіоканали та багато іншого.

Вони можуть інтегруватися в мережу WI-FI і повноцінно підтримувати смарт тв. У деяких комплектаціях є доступ до інтернету та вихід у ютуб. Залежно від такого великого функціоналу виділяють кілька видів пристрою – заміна простої штатної акустики, частина домашнього кінотеатру, повноцінна аудіосистема. Спираючись на ці категорії виділяють і цінові класи продукції.

Класифікувати саундбари можна і за конструкцією.У цій систематизації виділяють 4 основних типи - звуковий проектор з вбудованим сабвуфером, з сабвуфером, що окремо стоїть, саудбейс, зі знімними колонками. Основна відмінність всіх категорій товару в тому, де вони розміщуються та як виглядають. Саундбейси досить популярні, оскільки їхня конструкція витримує телевізор і зовні схожа на підставку. За рахунок неї можна значно заощадити місце та розташувати всі елементи поряд. Всі інші моделі потребують рівномірного розміщення колонок по кімнаті.

Поради щодо вибору

Звукові панелі – це досить складний продукт і людина без слуху не зможе помітити різниці між вибраними варіантами. Професійний музикант чи музикознавець зможе розділити та показати, який апарат буде кращим. Тому недосвідченим покупцям рекомендується читати відгуки в інтернеті, дивитися відео та програми щодо вибору акустичного виробу.

Рекомендується звертати увагу на кілька критеріїв – багатоканальність, наявність сабвуфера, джерела підключення, керування, габарити та додаткові функції.

Простими та бюджетними варіантами є моделі з двома каналами. Багатоканальність дозволяє створювати звукові ілюзії та робити звук значно цікавішим. Прийнятними варіантами будуть триканальні саундбари. Для особливих цілей та просунутих меломалів рекомендується купувати моделі з великою кількістю каналів.

Наявність сабвуфер створює ефектне звучання. Баси додають антуражу під час перегляду фільму або передачі. Вони використовуються і в кінотеатрах.Але варто розуміти, що наявність такого доповнення завищує ціну, і за обмеженого бюджету цілком можливо обійтися і без такого виробу. Присутність в панелі такій установці також збільшує її габарити, чого б вряд чи хотілося бачити в невеликому приміщенні.

При виборі також варто відразу визначитися з якої техніки відтворюватиметься звук. Якщо це звичайний телевізор Samsung або LG, то не варто забувати про додаткові роз'єми. Багато виробників зараз монтують у пристрої просто датчик Bluetooth, що робить процес підключення значно простішим і швидшим.

Управління у них буває кількох форматів – механічне, сенсорні кнопки на корпусі, дистанційний пульт чи програма на гаджеті. Найпоширенішим все ж таки залишається управління пультом. На ньому є клавіші регулювання гучності, налаштування, фм-тюнер, живлення приладу.

Що ж стосується габаритів, то саундбари бувають різними. Все залежить від перерахованих вище показників. Чим більше наворотів та різних функцій, тим більшою буде панель. Додаткові опції є у ​​деяких моделях. Виробники встановлюють підтримку Blu-ray. Буває підтримка смарт тв та караоке. Однак усіма цими функціями можна наділити інші акустичні пристрої.

У каталозі магазину Леквар представлена ​​оригінальна акустика багатьох світових виробників. За допомогою фільтра на сайті ви можете задати бажані характеристики колонки та отримати вибірку релевантних моделей. Наші менедж