Код товару:
146749
В наявності
Ціна:
176 400  ₴
Обговорити

Характеристики

Общие характеристики
Чувствительность 90.5 дБ
Тип пассивная
Диапазон частот 38 - 34000 Гц
Оформление фазоинверторного типа
Размеры 220 x 1100 х 444 мм
Вес 27.3 кг
Количество полос 3.5
Расположение фазоинвертора заднее
Тип размещения напольная
Частоты кроссовера 500 / 800 / 2500 / 14000 Гц
Номинальный импеданс 4 Ом
Bi-wiring есть
Разъем поключения винтовой
Рекомендуемая мощность усилителя 40 - 250 Вт

Доставка

Нова пошта (по Україні)
безкоштовно від 1000 грн
Доставка 1-3 робочих дня
Нова пошта (кур'єром)
по тарифам перевізника
Доставка 3-5 робочих днів

Оплата

Готівковий розрахунок
Накладений платіж
Приват24
Безготівковий розрахунок (Банківський переказ)
В кредит
Оплата картою на сайті

Опис товару

Підлоговий флагман серії Rubicon, Rubicon 8 подарує вам приголомшливу звукову сцену і вражаючий глибокий бас. Успадковану від серії Epicon, серія Rubicon використовують ту ж технологію SMC і м'яку купольну діафрагму. Rubicon 8 своєму розпорядженні три СЧ/НЧ-драйверами, які просто "окупують" звуковий простір на різних частотах. Така конфігурація фактично являє собою 2½ + ½ + ½-смугову систему, яка створює дивовижний по своїй широті діапазон і вражаюче звуковий тиск. Rubicon 8 призначений для тих, хто шукає неординарність в розмірах і звуці.

Rubicon 8 можна поєднати з Rubicon 2 або Rubicon LCR, Rubicon Vokal і SUB M-10 D, щоб створити багатоканальну конфігурацію з об'ємним звуком.

Гібридний твітер

В Rubicon 8 DALI використовує як м'який куполоподібний твітер, що працює окремо, так і конфігурацію гібридного твітера, який дає приголомшливу промальовування високих частот. Звукова котушка, яка використовується в Rubicon 8, спроектована так, щоб бути дуже легкою, рухомий і забезпечити більш широку смугу пропускання. Звукова котушка поміщається всередині потужного ферритового магніту, який жорстко контролює її руху. Стрічковий твітер, який є майстром широкого розсіювання, поєднується з м'яким куполом. Модуль високочастотного гібридного динаміка починає працювати як мінімум з 2.5 кГц. Його гранична пропускна здатність в поєднанні з ультраширокий дисперсією є важливою частиною філософії звуку DALI.

НЧ/СЧ-динаміки

Конус-випромінювачі, які використовуються в Rubicon 8, спираються на спадщину технологій серії Epicon і мають легку, жорстку і нерівномірну структуру. Це зменшує складність центральній частині приводу, забезпечує рівномірний рух поршня, значно зменшує ймовірність поверхневого резонансу і створює надзвичайно низькі спотворення. М'яке гумове оточення з низьким рівнем втрат спеціально спроектовано для Rubicon 8, а всі компоненти розташовані в алюмінієвому корпусі, розрахованому на максимальний повітряний потік навколо конуса і магнітної системи.

SMC

Завдяки впровадженню « лінійної системи приводу »на базі SMC, DALI відкрила нову віху в індустрії гучномовців. Використовуючи технології SMC в Rubicon 8, можна створити надзвичайно низьке спотворення і максимізувати рівень деталізації навіть при малій гучності. З драйверами, що створюються на датському заводі DALI, а також новітніми технологіями приводу магнітних двигунів, Rubicon 8 готовий встановити нові стандарти якості звуку для любителів Hi-Fi по всьому світу.

Корпус

Витончено елегантний зовнішній вигляд Rubicon працює як основа для драйверів з низькими втратами. У кожному корпусі, драйвери середніх і низьких частот розділені і поміщені в власні камери. Турбулентність зводиться до мінімуму за допомогою порту фазоінвертора, який розміщується безпосередньо за кожним низькочастотним динаміком, що дає оптимізовану синхронізацію між низькочастотним динаміком і бас-портом.

В корпусі з щільного MDF, Rubicon 8 доступний в обробці High-Gloss White , High-Gloss Black, Rosso і Walnut. Поставляється в комплекті з наборами шипів і гумових ніжок, а також полировальной тканиною, щоб АС виглядала також приголомшливо, як вона звучить.

Технічні характеристики

 • Тип: пасивна АС з фазоінвертором
 • Кількість смуг: 2½ + ½ + ½
 • динаміки:
  • ВЧ-динаміки: 1 х м'який купол (29 мм) + 1 х стрічковий (17 х 45 мм)
  • СЧ/НЧ-динаміки: 3 x 165.1 мм (мембрана з деревного волокна)
 • Діапазон частот: 38 Гц - 34000 Гц
 • Частоти кросовера: 500/800/2500/14000 Гц
 • Чутливість: 90.5 дБ
 • Максимальний звуковий тиск SPL: 112 дБ
 • Номінальний імпеданс : 4 Ом
 • Рекомендована потужність: 40 - 250 Вт
 • Розміри (Ш x В x Г): 220 x 1100 x 444 мм
 • Вага: 27.3 кг

0 відгуків

Відгуків про "Акустична пара DALI Rubicon 8" ще немає.
Будьте першим!

Подібні товари

178 500  ₴
162 540  ₴
184 800  ₴
5 950  ₴

Ви дивилися

176 400  ₴